באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אפשר גם אחרת: אוכלוסייה מבוגרת  ממגידו ומעלה עירון נפגשה במרכז ” גיל אור” במועצה אזורית  מגידו.

אפשר גם אחרת: אוכלוסייה מבוגרת  ממגידו ומעלה עירון נפגשה במרכז ” גיל אור” במועצה אזורית  מגידו.
ותיקי מועצה אזורית מגידו מקיימים זו הפעם השנייה מפגש עם ותיקי מועצה מקומית מעלה עירון.

 2בימים אלה בהם אנו מציינים 20 שנה להירצחו של יצחק רביןאך טבעי לקיים את מורשתו, לחיות יחד.
פרויקט זה הוא חלק מפעילות יזומה בתחומי קהילה וחברה , בעקבות חתימת הסכם השותפות בין שתי הרשויות השכנות, מגידו ומעלה עירון  בהנחיית גבעת חביבה ובליוויו של רן קוטנר .
המפגש המוצלח הראשון התרחש  בתקופת הרמאדן ,ותיקי מגידו התארחו במעלה עירון והמפגש נחל הצלחה גדולה ,השבוע הגיעו למעלה מ50 איש לביקור גומלין במרכזגיל אורבמועצתמגידו.
פופסי ( נעמי זיו) מנהלת המרכז המארח: ” כבוד גדול לנו לארח אתכם , בימים אלה של פחד אמתי של כולנו – לצאת לרחובות העיר, של מלחמות יחידים, זו זכות גדולה לדעת ולהבין שאפשרגם אחרת ולעשות מעשה. במפגש זה ובקודמו , ניתנת לנו ההזדמנות לצעוד במשותף, צעד גדול קדימה, צעד להבנה ולשלום. רק כך – בין אנשים רגילים ניתן ליישם את מה שממשלות גדולותלא מצליחות, היום זה מפגש התחלה למפגשים יזומים בעתיד”
מוחמד ג’אברין- רכז מועדוני קשישים במעלה עירון:  כולי תקוה להמשך בתוכנית השותפות בין הרשויות, אני שמח על השותפות ומבטיח שנמשיך בתוכניות”.
בתוכנית היום השתתפו , מקהלת תלמידי בית הספר היסודי ” עומרים” בניצוחה של ריקמה קינגמה  , תזמורת  כל הפריטה  ” הר ועמק ” של ותיקי המועצה,  התכבדו בארוחה ואף קיימו שיעורהתעמלות משותף.
איציק חולבסקי ראש המועצה נכח באירוע  : ” מפגש הוותיקים ממועצה אזורית מגידו וממועצה מקומית מעלה עירון במסגרת פרויקט השותפות בין המועצות והתושבים מדגיש את הכיוון שבו צריךללכת במיוחד לאור גל הטרור הנורא המתרחש בשבועות האחרונים. אנחנו אומריםלא לאלימות ולשנאה, כן להידוק הקשרים ושיתוף הפעולה. אני מברך את הנהלת גיל אור על המפגשהמשמעותי שהתקיים, נמשיך לקדם שיתוף פעולה הכרחי עם שכיננו מוואדי ערה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter