באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הורוסקופ : תחזית אסטרולוגית מתאריך 03.02.17 ועד 09.02.17

הורוסקופ : תחזית אסטרולוגית מתאריך 03.02.17 ועד 09.02.17

מזל טלה

בתקופה האחרונה השקעתם רבות בעבודה, בדאגה לבני משפחה, בלימודים ופחות בעצמכם. האתגר שלכם השבוע לטפח את מערכות היחסים בהווה, להרחיב את חוג הידידים ולחדש קשרים מהעבר. השבוע הזמן טוב לשינוי מרענן ולצאת מאזור הנוחות. שישי ובשבת לא יהיה זמן לעצמכם חברים יחפשו את קרבתכם ועלולים לקחת ולחנוק מכם את האנרגיה הטובה, העדיפו את חברת אלו שיודעים לבלות ולטייל. יום ראשון אם תדעו להרפות כל מאמץ שלכם יהיה לא לשווא. יום שני כסף יגיע אליכם מעבודה מאומצת וביום שלישי כדאי כבר לטפל בבעיות בירוקרטיות שדחיתם ולוקח מכם אנרגיה. יום רביעי התרחקו ממשהו שגרם לכם לבעיות הפנו את האנרגיה שלכם לכיוון אחר. יום חמישי נעים בבית זמן טוב לבלות עם הבן זוג בבילוי רומנטי.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני


מזל שור

בני מזל שור מתחילים להוציא לפועל את הרעיונות שהיו חבויים אצלם עמוק בפנים כבר זמן רב. שבוע טוב ליזמות עסקית ולפגישות שיתנו לכם מקום להתפתח ולהגיע לדרך הנכונה לכם. האתגר שלכם השבוע להפסיק לחפור, להתבוסס ולהתחיל לפעול, מערכת יחסים שבה אתם נמצאים תקבל תפנית חיובית. השבוע לבני מזל שור חלק מהתוכניות שלכם יתחילו לרקום עור וגידים, כול מה שהשקעתם בחודשים האחרונים יחלו להניב פרי. אנשים סביבכם והממונים עליכם יהיו מרוצים, הפרויקטים יצאו אל הפועל. שבוע זה גם טוב לחתימת חוזים חדשים, בריאותית יש נטייה לתפיסת השרירים הליכה רגלית תיטיב עימכם מבחינה רגשית ופיסית. תקבלו השבוע הצעה למגורים משותפים רחוק מאזור מגורכם יהיה גם דגש על איחוד המשפחה.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי


מזל תאומים

בני מזל תאומים עסוקים מעל הראש, תמיד מוצאים משהו להתעסק בו, הבעיה שאתם משתעממים מהר ועוברים מדבר לדבר בלי לנשום. האתגר שלכם השבוע להיות יותר ממוקדים במטרה, לא לשמוע לקולות חיצוניים רק לאמת שלכם לא לפחד לשנות ולהעיז יותר ולעבוד השבוע על הביטחון שלכם בתוך מערכת היחסים הזוגית. לפנויים בסוף שבוע אתם פופולאריים ומחוזרים. שבת רצוי לבלות בבילוי רומנטי שקט בבית לחיזוק הזוגיות. יום ראשון כסף יגיע אילכם ממקום לא מתונן. יום שני עייפות וחולשה שימו לב ונוחו אל תתאמצו יתר על המידה. ימי שלישי ורביעי הכרויות חדשות קשורות לאירוע שאליו תוזמנו אל תסרבו להזמנה שכן חשוב שתפגשו עם אנשים ותרחיבו את חוג החברתי שלכם, תוכלו לקדם את הקרירה. יום חמישי טוב לארגון וסידור מחדש של הבית.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי


מזל סרטן

בני מזל סרטן חושבים הרבה לאחרונה, חופרים לעצמם את הראש, נתונים למצבי רוח משתנים, עד שאתם לא פותרים את הבעיות אין לכם מנוחה. לא אוהבים להשאיר חברים או בני משפחה בספק, יתכן שתחליטו על ניתוק קשר חברי שלא מתאים לכם. השבוע תבלו יותר מחוץ לבית ובתחילתו של פרויקט חדש. סופ”ש למפגשים חברתיים ונסיעות למקומות רחוקים. יום ראשון התחום המקצועי מעסיק אתכם, זה זמן טוב ליזמות. ימי שני ושלישי נושא כספי מעסיק אתכם דורש יותר זהירות והתייעצות. יום רביעי הרגשת חולשה ועייפות יקשו עליכם לפעול בקצב, זמן טוב לבחון ולברר מה מניעי האנשים שאיתם אתם נמצאים בקשר. יום חמישי תוזמנו לבילוי אתם נראים ומרגישים טוב והתקשורת שלכם טובה לפנויים שבנכם מצפה הכרות.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון


מזל אריה

בני מזל אריה נמצאים בתחילתו של פרויקט הקשור בהמשך הקרירה, אתם שואפים לעצמאות, לכן לכו להשתלמויות קצרות כדי לפתח את הכישרון שטבוע בכם לעסקים. שבוע טוב לטפל בעצמכם ולדחוף קדימה את הקרירה, חבר מהעבר יגיע עם הצעה לשיתוף. מערכת יחסים ולא רק זוגית או רומנטית תקבל תפנית חיובית ומגורים משותפים במקום גדול יותר. סוף שבוע תבלו עם בני המשפחה הקרובה. יום ראשון היזהרו מפיתוי כדי לקחת הלוואה גדולה וביום שני חברים ירצו להגיע לביקור. יום שלישי  תהיו חסרי אנרגיה ומרץ יש לכם נטייה להתקררויות לבשו בגדים חמים ושימרו על עצמכם. בימים רביעי וחמישי תתחזקו ותתעודדו תקבלו הצעת עבודה טובה שתשפר את היכולת שלכם להתפתח לכיוונים חדשים ומאתגרים, הקשיבו רק לתחושות הפנימיות שלכם אין טעות בהרגשה השבוע.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני


מזל בתולה

בני מזל בתולה נתונים למצבי רוח משתנים השבוע אפילו לקיצוניות, האתגר שלכם השבוע לא להיכנע למצבי הרוח, לא להרגיש קורבן ולנוח על זה. עשו דברים שעושים לכם טוב, קשר מהעבר עומד להתחדש ויגיע עם בשורה משמחת. ימי שישי ובשבת תבלו עם החברים הקרובים עדיף ורצוי כך, בנוסף בקשר הזוגי הקיים תקבלו עדות לחיזוק הקשר בניכם. ימי ראשון ושני התקשורת וכושר השכנוע שלכם טובים נצלו זאת במקום העבודה וביום שלישי יום טוב למפגש עם בני המשפחה הקרובה. יום רביעי תגיע הצעה עבודה חדשה, מומלץ לשקול את ההצעה בתבונה למרות וסמכו על קולכם הפנימי. יום רביעי תזמו מהלך כלכלי משפר מצב מפתיע גם לכם. יום חמישי טוב להתחזק בזוגיות צאו יותר לבלות ולפנק את בני זוגכם.

ימים טובים להשקעות והימורים: שני


מזל מאזניים

לבני מזל מאזניים השבוע יותר יש “חורים בידיים ” אוהבים לחיות לעשות שופינג לחדש ולהתפנק, בקיצור אוהבים את החיים הטובים, חושבים על היום ולא על המחר. חוסר איזון השבוע משפיע על מצב הרוח ובקבלת החלטות. האתגר שלכם השבוע לנסות להוציא ולאזן את  האנרגיה בדרכים אחרות ורצויות יותר, פעילות גופנית ותזונה נכונה למרגוע. בסופ”ש תבלו גם בני המשפחה הקרובה מחוץ לעיר. יום ראשון טוב לחתימה או סגירת עסקה וביום שני הישארו בסביבות הבית מישהו מבני המשפחה יזדקק לכם. יום שלישי זמן טוב להרחבת אופקים וליצירת קשרים חדשים עסקיים וחבריים. ימי רביעי וחמישי תתחזקו ותתעודדו בעבודה נראות יותר הזדמנויות שמאפשרות לכם חופש פעולה, דברים שבהם אתם עוסקים יסתיימו ותפנו את בדרך לאפשריות נוספות וחדשות, קחו יוזמה ואחריות.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי


מזל עקרב

השבוע לא קל לבני מזל עקרב, נמאס לכם מתקופת החורף שגורמת לכם להיות עצלים ופחות אנרגטיים. האתגר שלכם השבוע להתעלות על עצמכם ולצאת מאזור הנוחות, כך תוכלו לאזן ולשפר את מצב הרוח. זמן טוב למפגשים חברתיים, מבחינה בריאותית הסירו דאגה מלבכם. יום שישי צפו לביקור ובשבת כדאי לצאת מהבית להתאוורר. יום ראשון רצוי להיזהר מעסקה או מהשקעה שיעלו על הפרק, למרות שלכאורה זה יראה כרווח מובטח. יום שני מצפה לכם עבודה רבה יתכן שתעבדו שעות נוספות לסיים פרויקטים חשובים שעולים על הפרק. יום שלישי הימנעו מלשון הרע העלולים לפגוע בכם צאו מן הבית. יום רביעי היו יותר גמישים במחלוקת שתבוא וביום חמישי בשורות כספיות יפתיעו אתכם לטובה, תקבלו הצעת לבילוי מחוץ לעיר אל תדחו הזמנות.

ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי


מזל קשת

השבוע בני מזל קשת צריכים לשים לב להופעה החיצונית שלהם, לספורט ותזונה בריאה התמקדו יותר בעצמכם ופחות באחרים. יש לכם נטייה לקצר בתקשורת והיחסים עם הסובבים אתכם השבוע, שימרו לעצמכם מה שאתם חושבים למרות שקשה לכם. האתגר של השבוע לעבוד יותר על הסבלנות והסובלנות שלכם. במשך סוף השבוע תבלו עם חברים קרובים שיגרמו לכם מצב רוח טוב. יום ראשון היזהרו מכניעה ללחצים ומניפולציות שמפעילים עליכם במקום העבודה, למרות תחושת האחריות והמחויבות החזקה שלכם הפעם אין סיבה שתיקחו משימות שאינם שלכם. יום שני הוצאות כספיות מעבר לצפוי וביום שלישי תוזמנו למפגש. יום רביעי זמן טוב להתחלות ויזמות חדשה וביום חמישי זמן טוב לברר עם עצמכם מהו סוג הקשר הרצוי לכם בתחום הזוגיות כדי לא לחזור על טעויות.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי


מזל גדי

לבני מזל גדי קשה עם שינויים הם אוהבים מקום קבוע, השבוע תבלו הרבה מחוץ לבית מפגש עם חברים טובים ועבודה. האתגר שלכם השבוע לתכנן את היום בצורה יעילה, כדי לא לאבד זמן וסבלנות. בתחום הכספי יגיעו אליכם הצעות שקשה לוותר עליהם ובנושא הבריאותי אתם דואגים לעצמכם יפה מאוד. סופ”ש רצוי פשוט לנוח ואל תיקחו על עצמכם התחייבויות שלא תוכלו לעמוד בהם. יום ראשון טוב לצאת מהבית ולפגוש אנשים שתוכלו להיעזר בהם וביום שני מחשבות על העתיד מטרידות אתכם. יום שלישי אל תישארו בבית וביום רביעי ענייני המשפחה יעסיקו אתכם  אחד מבני המשפחה יזדקק לעזרתכם. יום חמישי זמן טוב לגלות יותר יוזמה והשפעה, אתם תגלו שקל להוציא דברים בפועל בעצמכם בלי תמיכה ובלי לחכות לאישור של אחרים.

ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי וחמישי


מזל דלי

בני מזל דלי חוגגים השבוע יום הולדת מזל טוב, אתם מאד רגישים ונתונים למצבי רוח. זקוקים למרחב ולמקום שקט כדי לארגן לעצמכם את המחשבות. השבוע יכנס בכם כוח ואומץ לעבוד בעבודה שאתם אוהבים. זהו שבוע שמביא איתו רעיונות ויוזמות חדשה לשינוי בנושא הקרירה. בתחום הזוגי מתפתח לכיוון חיובי. בשישי ובשבת תהיו נתונים למצבי רוח משתנים לאלו שחוגגים השבוע יום הולדת, שבת צאו מהבית. יום ראשון חלק מבעיות הכספיות יפתרו ותוכלו לעשות מהלכים קלים יותר וביום שני מצפה לכם עבודה רבה דברים שדחיתם. יום שלישי הקשר הזוגי שבו אתם נמצאים ילך ויתחזק. יום רביעי יום של עיכובים ודחיות, סבלנות זאת מילת המפתח השבוע. יום חמישי טוב לארגון מחדש של הבית אורחים יגיעו לביקור.

ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון


מזל דגים

בני מזל דגים השבוע עמוס לכם בעבודה ולימודים, קשה לכם להיות מרוכזים השבוע במיוחד. תמיד יש משהו שמטריד את מנוחתכם ומפריע לכם להגיע לתוצאות טובות יותר כמו שאתם יודעים להפיק.  האתגר שלכם השבוע לדעת לשחרר ולדאוג לעצמכם. בתחום הרומנטי קשר מהעבר יצור קשר מחדש. יום ראשון הצעה שכמעט ירדה מהפרק עשויה לעלות מחדש ולהפתיע. יום שני תהיו עייפים ובריאותכם תהיה רגישה רצוי לנוח ולא להיטלטל לכול מיני מקומות גם רגשיים. יום שלישי אל תרגישו שלא בנוח להציב גבולות לאנשים שפולשים לתחומים שלכם. ימי רביעי וחמישי אתם נמצאים בימים חשובים מבחינת הזוגיות שבה יש לכם יותר הזדמנויות להכיר ולהתקרב, נצלו את הימים בעיקר לפנויים שבנכם שזו שבוע טוב להיכרויות חדשות.

ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי

מאת הפרפסיכולוגית ומדיום עדינה אור

www.adinaor.co.il

טל’: 053-623-8757

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter