באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תלמידי נשר במקום ה-1 על פיתוח מוצרים חדשניים

תלמידי נשר במקום ה-1 על פיתוח מוצרים חדשניים

העיר נשר ארחה השנה את התחרות הארצית של “גם אני יכול”. תלמידים ומורים מכ-25 בתי ספר מכל רחבי הארץ הגיעו לנשר לתחרות והציגו את המוצרים שפיתחו בתערוכה שהתקיימה באשכול הפיס בעיר. מנהלת אשכול הפיס בנשר, עליזה ויינגרטן קיבלה את פרס מנהלת האשכול המצטיינת ואילו תלמידי העיר נשר זכו במקום ה-1 על מקוריות ויצירתיות.

העיר נשר ארחה את התחרות הארצית של פרויקט “גם אני יכול”. התחרות כללה תערוכה של מוצרים אותם פיתחו תלמידים מכ-25 בתי ספר שונים מכל רחבי הארץ, ביניהם גם תלמידים מהעיר נשר, במטרה להקל על ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות.
האירוע התקיים בהיכל “אשכול הפיס” בעיר נשר במעמד: יגאל דור, מנהל אגף מצוינות בחינוך הטכנולוגי במשרד החינוך, ראש העיר נשר, אבי בינמו, מ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעירייה, יחיאל אדרי, מנכ”ל העירייה, מיכל ליבנה, מנהלת אשכולות הפיס בישראל, אורנה בן-עטר, מנהלת אשכול הפיס בנשר, עליזה וינגרטן, מנהלת קרית החינוך סיגל אופיר, מנהלת חטיבה א’ גלית תורגמן בנלולו, מנהל חטיבה ב’ רמי בן אהרון, וכן מורים ותלמידים מבתי הספר השונים ברחבי הארץ הלוקחים חלק בפרויקט ארצי, ערכי וחשוב זה.

בדברי ברכתו הדגיש בינמו כי העיר נשר ממשיכה להוביל את החינוך בישראל וכי הוא עצמו נפעם מהחשיבה היצירתית של בני הנוער והתוצרים שהציגו בתערוכה.

מנהלת קרית החינוך בעיר נשר, סיגל אופיר, אמרה כי זהו אחד הפרויקטים המרכזיים, החשובים והערכיים ביותר. “הערך המוסרי של התרומה לחברה והמעורבות הביאו את התלמידים להכרת האחר והשונה”, אמרה אופיר וציינה כי “התלמידים הפכו שותפים ליצירת חברה טובה יותר ושוויונית יותר”.

יש לציין כי בין הזוכים בתחרות היו תלמידי חטיבות הביניים של נשר, שחר כהן, נועם סובול, אפרת ויסבך וגל נקר אשר תחת הדרכתם של המורים: יגאל אושין וגילה אופיר, פיתחו את המוצר: “Car informer” צג מתחלף לשמשה האחורית של הרכב. הם זכו במקום הראשון בקטגוריית “יצירתיות ומקוריות”.

גם מנהלת אשכול הפיס בנשר, עליזה וינגרטן, זכתה בפרס מנהלת אשכול מצטיינת, זו הפעם השלישית. את הפרס העניקו לה יגאל דור ואורנה בן עטר. בתעודה שקיבלה וינגרטן נכתב: “הנך ראויה להערכה על ההנחיה, המעורבות, הליווי האישי והתרומה להשבחת העבודות המדעיות הטכנולוגיות של תלמידייך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter