באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תחזית אסטרולוגית 14/05 – 08/05 מאי 2020

תחזית אסטרולוגית 14/05 – 08/05 מאי 2020

מזל טלה  20/4  – 21/3   שבוע 2

בני מזל טלה נמצאים בתהליך של חזרה לשיגרה שלא פשוט לרוב בני המזל, לחלק מכם ייקח זמן לחזור לפעילות שגרתית כמו בעבר עקב מגבלות שנכפו עלינו וחלק מכם יחזור לפעילות מלאה כבר החודש. עם כול העיכובים שיצוצו יש בכם אופטימיות שהכול יסתדר וכך הוא. עם הרגשת השחרור אתם מלאי מרץ ואנרגיה, קשה לכם לשבת במקום אחד חייבים להיות בתנועה כיאה לבני מזל טלה הקופצניים. האתגר שלכם השבוע לדבר להוציא מה שיש לכם בבטן בפנים, לספר מה אתם מרגישים בכנות, ללא חשש זה יעזור לכם להרגשה. תורידו מעצמכם את עומס מיותר מהראש והנשמה. חבר מהעבר יצור קשר ויהיה לו הפתעה בשבילכם, לבשו בגדים בהירים לאנרגיה שמחה.

ימים טובים להשקעה והימורים: שני

מזל שור 20/05 – 21/4  שבוע 2 

בני מזל שור נמצאים כבר בתוך התהליך של חזרה לשגרה לא מחכים לכולם ויודעים איך לפעול, הנתינה והעזרה לזולת של בני המזל נותנת לכם כוח ואנרגיה ופחות אתם חושבים על המצב הזוי הלא שיגרתי שאנחנו נמצאים, פחות מעופפים ויותר נטועים עם הרגליים בקרקע. השבוע הזהרו מפליטות פה יש לכם נטייה להבין לא נכון את הנאמר לכם לכן האתגר שלכם השבוע לחשוב פעמיים לפני שאתם מגיבים, לעבוד על סובלנות ורוגע דרך שיחות כנות עם חברים טובים שמצאתם. מדיטציה ופעילות גופנית אף תעזור להשתחרר, בתחום הקרירה אתם נמצאים בפרשת דרכים, יש כמה דברים שמעכבים אתכם שלא באשמתכם והנושאים האלו יפתרו תוך שבועיים. נסו להימנע מהוצאות אימפולסיביות במשך כול השבוע הזה.

ימים טובים להשקעה והימורים: חמישי

מזל תאומים 21/6 – 21/5  שבוע 2

בני מזל תאומים נמצאים בתקופה לפני היום הולדת שלהם, הרגשת כבדות תלווה אתכם חוסר אנרגיה ומוטיבציה, האתגר שלכם במשך השבוע הוא לקבל את עצמכם גם שאתם לא במיטבכם, תנו לעצמכם מרחב. בתחום מערכות יחסים אתם עולים שלב ולכן דווקא בתקופה זו הכנות והפתיחות חשובה למערכת היחסים שאתם נימצאים בה, לעיתים לא נדירות יש לבני מזל תאומים נטייה לנפנף בהישגים לפעמים לא להם או להיות שקועים עמוק באגו. ככלל התקופה הזו טובה לעבודה על עצמכם להיכרות יותר מעמיקה עם מה טוב לכם ומה לא.  השבוע ניתנת לכם הזדמנות לא לברוח מעצמכם, אלא להתעמת עם הדברים שמשמשים כאבן נגף כדי להשיג מטרות טובות להגשמת העצמי שלכם ולהתפתח.

ימים טובים להשקעה והימורים: שני ורביעי

מזל סרטן 22/6 -22/7   שבוע 2

בני מזל סרטן נכנסים לשבוע יותר קליל, אתם מרגישים משוחררים נפגשים עם חברים ויכולים לדבר ולשתף את הרגשות שלכם, ממש יש את הצורך לכך. בתקופה המאתגרת הזו הרגשתם שאתם מתכנסים בתוך עצמכם, חוסר הוודאות גרמה לכם להסתגר ולהתבודד. הקולות בראש שיש לכם עכשיו, הן מחשבות שמרימות אתכם כלפי מעלה ומחשבות שמורידות אתכם. לבני מזל סרטן יש את היכולת המופלאה לזהות בין שתיהן, זכרו שמחשבות הן רק מחשבות לא הכול אמיתי למה שמתרוצץ במוחכם. אל תרבו להסתגר ולחפש כיוון בראש, אתם תקבלו את התשובה, אל דאגה. בתקופה זו חלק מכם יקבל הצעת עבודה שקשה לסרב לה, גם כספים יגיעו ממקורות בלתי צפויים תתחילו לנשום לרווחה ותהיה לכם פחות דאגה.

ימים טובים להשקעה והימורים: ראשון

מזל אריה 22/8 – 23/7  שבוע 2

לבני מזל אריה מזג אוויר חם יכול קצת להעיק עליכם, עברתם תקופה לא קלה וזה נותן את אותותיו בכול התחומים במקומות של פיזי, נפשי ורוחני. כבר בתקופה הזו ומיד בזמן הזה רצוי להיכנס לתוכנית אוכל בריאותית להוריד את העודפים מעצמכם, כנסו לפעילות גופנית זה לא מספיק שאתם פעילים בראש עם תוכניות לעתיד בנושא, אתם חייבים ולהיות מחויבים לעצמכם בנושא זה. האתגר שלכם השבוע לטפל בעצמכם ולהפסיק לדאוג לאחרים, אמנם טוב ליבכם נותן לאחרים כוח רב, אבל השבוע זהו הזמן לרכז מאמץ ולדאוג רק לעצמכם, תדאגו בצורה הגונה לעצמכם השאר יסתדר מאליו. בתחום הקרירה תקבלו הצעה מחוץ לעיר לתקופה לא ארוכה אבל מאתגרת. אל תפסלו הצעות על הסף.

ימים טובים להשקעה והימורים: חמישי

מזל בתולה 22/9 – 23/8  שבוע 2

בני מזל בתולה כבר נחושים בכול הכוח לחזור לשגרה, קשה לכם לעמוד מהצד ולחכות שמשהו יקרה, לא מחכים לאחרים או אירוע מיוחד שמשהו יזוז וממש נוקטים פעולה כיאה לבני מזל בתולה, שבזמן לחץ כן יודעים להיות מפוקסים ולהתמקד במטרה. בתחום הקרירה אתם תתחילו החודש לחזור לשיגרה אבל זה יהיה לאט, לאלו שעובדים בחברת אנשים וקהל קחו עוד קצת זמן לשמור על עצמכם. השבוע טוב לפגוש חברים טובים לדבר ולהוציא את כל מה שיש בתוככם, לדבר על סודות ולשחרר האנרגיה שאצרתם. בשורה משמחת מעבר לים וכספים יגיעו אליכם משהו ששכחתם או תקבלו את הלוואה שאתם מחכים לה זמן לא מועט. זמן טוב למחשבה על שינוי מקום מגורים.

ימים טובים להשקעה והימורים: רביעי

מזל מאזניים 23/10 – 23/9   שבוע 2

לבני מזל מאזניים מאד קשה לשמור על הפה בתקופה הזו. אתם עלולים לפגוע דווקא בסביבה הקרובה, חברים טובים ובני משפחה, אתם מחויבים לשים לב לכול מוצא פיכם כדי שכול פגמי האופי לא יצוצו ויפגעו בסופו של דבר רק בכם, אנא שימו לב בני מזל מאזניים, בתקופה הזו לא לרכל ולא להתפרץ.  בדרך כלל לבני מזל מאזניים יש טקאט ואיזון בדברים שאומרים או עושים, יש לכם גישה טובה ועכשיו, חוץ מהקרובים אליכם בתקופה המאתגרת הזו. אומרים את האמת בפנים גם אם זה לא נוח לבני המזל או לאחרים. שבוע לא קל עדיין לא חזרתם לשיגרה במלואה, האמת דיי נמאס  במיוחד לבני מזל מאזניים שאוהבים שדברים יקרו בלי זעזועים אלא באיזון.

ימים טובים להשקעה והימורים: שלישי

מזל עקרב 21/11 – 24/10  שבוע 2

בני מזל עקרב חוזרים כמו חלק מהמשק בהדרגתיות לעבודה  ולכן בוער לכם ומרגישים שאתם צריכים להמציא את עצמכם מחדש. אמנם יש לכם הרבה רעיונות אבל כושר הביצוע שלכם כרגע לקוי במערך הכוכבים אצל בני המזל שמצריך אותם להתאזר בסבלנות ובאיפוק. שימו לב לא להיות שיפוטיים השבוע כדי לא ליצור אליכם התנגדות. האתגר שלכם השבוע לדבר על הקשיים שאתם חווים לאו דווקא עם אלה שאתם בוטחים בהם, דברו עם אנשים חיצונים בפורום למשל ,יש מגוון רחב ברשת לשתף ולקבל עצות טובות, בתחום הכספי השבוע תקבלו מה שמגיע לכם, עדיין זה לא הזמן להתפזר ולפצות את הבור שקיים כרגע אצלכם בקניות או הוצאות מופרזות, את הסיפוקים שלכם תמצאו בכול בעשיה מבורכת.

ימים טובים להשקעה והימורים: ראשון

מזל קשת 22/11 – 21/12  שבוע 2

בני מזל קשת יתחילו להרגיש מאוששים יותר השבוע, האנרגיה חוזרת אילכם, אתם שמים לב ושלא כצפוי דגש על הבריאות והתזונה, לוקחים אחריות על עצמכם בדרך לא דרך שעוזר לכם לתפקד נכון וטוב יותר. לאלו שנימצאים בזוגיות למצב הכוכבים בביתכם השבוע אתם נתונים להשפעות מאוד חיוביות, למרבה הפלא בתקופה הזו גם לפנויים תתיכן היכרות חדשה ומאתגרת, בידיים שלכם לכוון את המצב שבו תהיו, קחו יותר יוזמה ואחריות כדי שדברים יסתדרו לכם בצורה הטובה ביותר. מומלץ השבוע לעשות דברים מאתגרים במיוחד למוח ללמוד דברים חדשים, לצאת מהקופסא. האתגר שלכם במשך השבוע לצאת מהמסכים ומהעולם הווירטואלי למציאות, הליכה רגלית מפגש עם חברים יעודדו אתכם. בתחום הכספי תרגישו יותר עם אורך נשימה.

ימים טובים להשקעה והימורים: שני וחמישי

מזל גדי 20/1 – 22/12  שבוע 2

בני מזל גדי יתחילו להרגיש יותר משוחררים השבוע ולכן סוף סוף פחות תבקרו ותשפטו את עצמכם, תנו לעצמכם קצת מרחב וקרדיט לא הכול נמצא בחומר. באמצע בשבוע תוכלו ליישם רעיונות מקוריים שחשבתם עליהם תקופה לא קצרה. האתגר שלכם השבוע לדעת לקבל את עצמכם גם אם ישנה הרגשה שעדיין אתם לא עובדים במשרה מלאה שהורגלתם וממשים את מלוא הפוטנציאל של בני מזל גדי. צאו ממחשבות שליליות מדאגה ופחד מפני העתיד דרך, הכול מסתדר ויסתדר בסופו של דבר. קריאה, צפייה בסרטים והשקעה במערכות יחסים יעזרו לכם לצאת מהבועה שאתם נימצאים, השבוע יש לכם נטייה לריכוז עצמי, כסף יגיע אליכם ממקור בלתי צפוי היו סבלניים. תאמינו יותר, אופטימיות לא תזיק השבוע.

ימים טובים להשקעה והימורים: שלישי

מזל דלי 18/2 – 21/1  שבוע 2

בני מזל דלי השבוע ימצאו את עצמם בעשיה מרובה בכול תחומי החיים, כבר דחיתם זמן רב את הדברים החשובים ועסקתם בעזרה לאחרים, זה הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולפעול, בתחום הקרירה יש סיכוי רב להתחיל עבודה חדשה או שתבחרו בדרך הקלה לחזור למקום העבודה הישן שלכם. במיוחד השבוע חשוב לבני מזל דלי להפעיל את האינטואיציה שבורכתם בה ולשים לב לאנשים שסובבים אתכם. תצטרכו לתקן יחסים שעלו על שרטון או בחרתם לא להתעמת עם הרגשות שהציפו אתכם, דרושה תשומת לה יתרה. בתחום היחסים זמן טוב להרחיב את חוג הידידים ופחות להיות לבד ובבדידות, בנוסף לשפר את מערכת הזוגית שבה אתם נמצאים. התחום הבריאות כדאי לצאת מהכורסה והמסכים.

ימים טובים להשקעה והימורים: רביעי

מזל דגים 20/3 – 19/2  שבוע 2

בני מזל דגים אתם נמצאים השבוע במצבי רוח משתנים, מתאווים כבר לחזור לשגרה לימים של לפני התקופה שאתגרה במיוחד את כול המדינה, בני מזל דגים אינם אוהבים להיות במצבי אי וודאות. ייקח עוד קצת זמן ובמקום להיכנס למחשבות על העתיד, אתם חייבים השבוע לחיות את ההווה כאן ועכשיו, לא את העבר ולא מה יקרה בעתיד אין טעם לבזבז השבוע אנרגיות על דברים שנעלמים מן העין. נסו לפתח מערכות יחסים חדשות, חברים מהעבר יחדשו קשר אל תדחו הזמנות יש לכם נטייה לשקוע ברחמים עצמיים. בתחום הכספי תקבלו כספים מהשקעות מחסכונות וממקורות בלתי צפויים שישפר לכם את מצב הרוח, תהיה אפשרות לקנות דברים שדחיתם אותם זמן רב.

ימים טובים להשקעה והימורים: ראשון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter