באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שמירה על רחובות נקיים

שמירה על רחובות נקיים

מועצת רמת ישי יצאה במבצע לעידוד שמירה על רחובות נקיים-“אספתלא לכלכתזכית!”

פקחי המועצה יחלקו קופוני שי לתושבים אשר אספו את גללי כלביהם. מנהל מחלקת הפיקוח והבטחון יחיאל סבג המוביל את המבצע מציין כי השובר מעניק הנחות בחנויות בעלי חיים המשתתפות במבצע. ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: “אני קורא לציבור בעלי הכלבים לשמור על הכללים ולא לשחרר כלבים שיסתובבו חופשי וללא רצועה. כלב שעשה את צרכיו בשטח ציבורי באחריות בעל הכלב  לאסוף את הגללים. יחד נשמור על רמת ישי נקייה”

תחת הסלוגןאספתלא לכלכתזכית!” יצאה מועצת רמת ישי השבוע במבצע לעידוד שמירה על רחובות רמת ישי נקיים. במסגרת סיוריהם השגרתיים יחלקו פקחי המועצה קופוני שי לתושב/ות אשר אספו את גללי כלביהם. מנהל מחלקת הפיקוח והבטחון יחיאל סבג המוביל את המבצע מציין כי השובר מעניק הנחות בחנויות בעלי חיים המשתתפות במבצע-“חברים על 4″, PET KIT וויקטורי.

זוהי פעולה נוספת של המועצה למיגור תופעת צואת הכלבים בישוב. המועצה תגברה את סיורי הפקחים בשעות לא שגרתיות. כמו כן מדי השנה מוסיפה המועצה עמדות “שקי קקי”-ובהן שקיות איסוף גללי כלבים וכיום פרוסות בישוב עשרות עמדות כאלה.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר אשר נתן רוח גבית למבצע פנה לתושבים אמר: “אני מברך את מנהל הפיקוח והבטיחות של המועצה יחיאל סבג על המבצע המקורי והיחודי לעידוד איסוף צואת כלבים. אני קורא לציבור בעלי הכלבים לשמור על הכללים ולא לשחרר כלבים שיסתובבו חופשי וללא רצועה. כלב שעשה את צרכיו בשטח ציבורי באחריות בעל הכלב  לאסוף את הגללים. יחד נשמור על רמת ישי נקייה”.

מצב תמונה של השובר

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter