באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שכונה בהפרעה

שכונה בהפרעה

תושבי שכונת מחנה יהודה קובלים על מחסור בגינות לכלבים ופארקים מוזנחים בשכונה, דבר הגורם להם להדיר את רגליהם מהם. מנגד מבטיחה העירייה שיפור בתשתיות בזמן הקרוב. תושב השכונה: “התחושה פה היא של עיירת פיתוח”.

תושבי שכונת מחנה יהודה בפתח תקווה מתלוננים על רמת התשתיות בשכונה. לטענתם חסרה גינת כלבים בשכונה ולמרות שקיימות גינות כלבים בשכונות הסמוכות, הן מלאות בכלבים במשך שעות רבות כך שכלבי מחנה יהודה מהווים נטל כבד מדיי על הגנים הללו. בנוסף קובלים התושבים על כך שגן התשעה הנמצא ברחוב שקדי זקוק לשיפוץ באופן דחוף, דבר אשר גורם לכך שרבים מתושבי השכונה ובעיקר בני הנוער מדירים את רגליהם ממנו.

אבי, אחד מתושבי השכונה: “שכונת מחנה יהודה זקוקה למהפיכה. אנחנו גרים במרכז הארץ אבל התחושה היא של עיירת פיתוח. אני לא מבין איך ברשות מבוססת כמו פתח תקווה, לא מוצאים את התקציב לשדרג את אחת השכונות הוותיקות בעיר. אין שום סיבה שתושבי השכונות החדשות יקבלו יותר מאיתנו”.

דובר עיריית פתח תקווה, חזי חקאק מסר בתגובה כי: “כל ציר רחוב מחנה יהודה, כולל הקטע שמצומת העצמאות ועד עין גנים, מתוכנן להיסלל מחדש כולל פיתוח מדרכות ושלטי רחוב שחלקם כבר הותקנו.

ברחבי העיר פ”ת קיימים 11 פארקים לכלבים. בגן יונה בוגלה הנמצא ברחוב אסף שמחוני יש פארק לכלבים, שהוא סמוך לשכונת מחנה יהודה וכן ברחוב בן-צבי שגם הוא נמצא בקרבת מקום. נשקול הקמת פארק לכלבים גם בשכונת מחנה יהודה.

גן התשעה מתוכנן להרחבה ושדרוג בסבב הגינות הבאות.

חבר המועצה, רמי גרינברג אמר בתגובה: “העירייה לא פועלת בתוכנית עבודה מסודרת לשדרוג התשתיות בשכונות הוותיקות. צריך להקים פארקים בשכונות הוותיקות לרווחת התושבים ולא לשלוח אותם למקומות מרוחקים ולא פרקטיים. אני במועצת העיר אדרוש לפתח את השכונה. מדובר בעירייה עם תקציב שנתי של 2 מיליארד ₪ והשכונות הוותיקות פשוט סובלות מהזנחה.

 

 

צילום: מיקי שטארק

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter