באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שירות דואר חלופי

שירות דואר חלופי

אם נמאס לכם מבעיות החניה ליד הדואר ומהתורים הארוכים בדואר עצמו, אתם מוזמנים לפנות אל אריאל שלאור שישמח להביא לכם את המכתב הרשום או החבילה עד הבית. שלאור: “פנו אליי מכל הארץ אבל השירות הוא רק לתושבי זכרון יעקב”

אריאל שלאור מזכרון עמד בתור בדואר ולאחר חמישים דקות של המתנה החליט להקים שירות דואר חלופי עבור תושבי זכרון יעקב. שלאור החליט כי במקום שתושבי זכרון יגיעו אל הדואר, יאלצו לחפש חניה ויעמדו זמן רב בתור, הוא יעשה זאת עבורם תמורת עשרה שקלים למכתב או חבילה. הוא הגיע הביתה ופרסם בפייסבוק כי הוא מציע את שירותיו ומייד הוצף בפניות.

שלאור: “זה היה מטורף. קיבלתי פניות מכל הארץ ונאלצתי להכנס ולכתוב שהשירות מוצע לתושבי זכרון יעקב בלבד. היה איזה מישהו ממודיעין שפנה אליי, זה היה פשוט הזוי” הוא מוסיף “גם ללא המשבר הארצי בדואר, להגיע לדואר בזכרון יעקב זו בעיה כי אין פה חנייה ומי שכבר מגיע צריך לעמוד הרבה זמן בתור מפני שכל האנשים העובדים מגיעים באותן השעות. מכיוון שאני מנהל הפצה של עיתונים, אני פנוי ברוב שעות הבוקר לכן אני גם מגיע בסביבות 12 בצהריים כשאין לחץ”

שלאור טוען כי בממוצע הוא לוקח 3-4 דברי דואר ביום “אני מגיע לבית של הלקוח והוא נותן לי את הטופס עם ייפוי כוח לקחת את החבילה בשמו. הדואר מגיע אליו עוד באותו יום או יום למחרת. מבחינתי זו לא בעיה מפני שאני קונה הרבה דברים באינטרנט אז במילא אני מגיע הרבה לדואר. גם עובדי הדואר כבר מכירים אותי ומתייחסים אליי מאוד יפה. אי אפשר להתפרנס מזה אבל זו תוספת כסף יפה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter