באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

שבוע זה”ב ברמת ישי

שבוע זה”ב ברמת ישי

המטרהטיפוח אחריות אישית של התלמידים כהולכי רגל ורוכבי אופניים

מנהלת בית הספר טלי אימברמן: “תודה לרכזת הזהב אורטל לוי ולרכזת המועצה הילה גביזון ולצוות המחנכים, וכמובן למועצה ולעומד בראשה על הרוח הגבית והתמיכה של המועצה בפעילויות החשובות“. ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: “שבוע זהירות בדרכים מהווה את השיא של אירועים ופעילויות שאנו מקיימים לאורך כל השנה בנושא חינוך לזהירות בדרכים. הפעילות מניחה את היסודות לדור חדש של הולכי רגל ונהגיםזהירים ואחראים. יישר כוח לכל העושים בדבר“.

במסגרת שבוע הבטיחות בדרכים התקיימו ברמת ישי שלל פעילויות בנושא. בבית הספר ארזים עמדו הפעילות בסימןמהירותוהתקיימו מספר פעילויות כאשר מגרש הספורט הופך למספר שעות לעיר קטנהעם סימוני כביש, ודרכים עם כלי תחבורה שונים עליהם התנסו התלמידים תוך התייחסות לחוקי התנועה והדרכים. מטרת השבוע היתה לטפח ולעודד אחריות אישית אצל התלמידים בכל הנוגע להתנהלות בדרכים, הולכי רגל, רוכבי אופנים ועוד.

מנהלת מחלקת החינוך ורכזת זהב ישובית פנינה שלזינגר השתתפה בפעילויות יחד עם מנהלת בית הספר טלי אימברמן.

שכבות א‘-ועסקו בפעילות חוויתית ומשמעותיות, הלכה למעשה התכנית רתמה להעלאת המודעות ולקידום המיומנויות לאחריות אישית ולהתנהגות זהירה בדרכים. הפעילות התקיימו בשיתוף ובהובלת הרשות המקומית המסגרת החינוך הבלתי פורמאלית.

מנהלת בית הספר טלי אימברמן: תודה לרכזת הבית ספרית הזהב אורטל לוי ולרכזת המועצה הילה גביזון ולצוות המחנכים, וכמובן למועצה ולעומד בראשה על הרוח הגבית והתמיכה של המועצה בפעילויות החשובות“.

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: “שבוע זהירות בדרכים מהווה את השיא של אירועים ופעילויות שאנו מקיימים לאורך כל השנה בנושא חינוך לזהירות בדרכים. הפעילות מניחה את היסודות לדור חדש של הולכי רגל ונהגים על כלי תחבורה שוניםזהירים ואחראים. יישר כוח לכל העושים בדבר“.

צילום: דוברות רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter