באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: תכנית הפיתוח קיבלה את אישור המועצה

רמת ישי: תכנית הפיתוח קיבלה את אישור המועצה

תכנית פיתוח הכוללת פרויקטים בסכום שאפתני של למעלה מ-90 מליון ₪ אושרה על ידי מועצת רמת ישי. בן אליעזר: ” התכנית באה להציג בגדול את הפרויקטים שהמועצה רוצה לעשות עם זמינות הביצוע מצד אחד והעדיפות מהצד השני”

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר הציג בפני מליאת המועצה את תכנית הפיתוח של היישוב לשנים הקרובות כשהשאיפה היא לבצע פרויקטים בסכום של 91.4 מליון ₪. מדובר במטרה שאפתנית מאוד גם אם לוקחים בחשבון ש-35 מליון ₪ הם כספים שיושקעו בתשתיות של שכונת פרדס בחסכון ומדובר למעשה בכסף מובטח שכן הוא יגיע מאגרות והיטלים שונים. כך שלמעשה הסכום אותו יהיה על ראש המועצה לגייס הינו 56.4 מליון ואולי מעט פחות מכך בשל עודפים שצפויים להשאר בקופת המועצה לאחר סיום עבודות התשתית בשכונה.

פרדס בחסכון
עפר בן אליעזר, הציג תכנית פיתוח.

עוד פרויקטים משמעותיים אשר מתכוננים הם סלילת רחוב הדקל בסכום של 4 מליון ₪ ושדרוג גן קותי בסכום של חצי מליון ₪ הצפויים להתבצע במהלך 2015. הפרויקטים המרכזיים המתוכננים לשנת 2016 הם סלילת רחוב הגומא בסכום של 800 אלף ₪.ושדרוג מערך התאורה ביישוב בסכום של 2.5 מליון ₪. בשנת 2017 צפוי להבנות מבנה קבע למועצה בסכום של 5 מליון ₪, הקמת אולם ספורט נוסף בסכום של 4 מליון ₪, פיתוח אזור התעסוקה בסכום של 8 מליון ₪, הקמת שביל סובב רמת ישי בסכום של 2.5 מליון ₪ ובניית גן חב”ד בסכום של 2.5 מליון ₪. בשנת 2018 מתוכננים הקמת פארק באזור התעסוקה בסכום של 2.5 מליון ₪, הקמת היכל תרבות בסכום של 8 מליון ₪, בניית בית יד לבנים הכולל ספריה בסכום של 4.5 מליון ₪, סלילת רחובות, הדס, ערבה, כלניות ואתרוג בסכום של 7.5 מליון ₪ ובניית חדר מורשת בסכום של מליון ₪.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “כל תכנית היא בסיס לשינויים אבל בגדול זו התכנית. התכנית באה להציג בגדול את הפרויקטים שהמועצה רוצה לעשות עם זמינות הביצוע מצד אחד והעדיפות מהצד השני, בתוספת הערכת שווי כשהערכת השווי היא כלל אצבע ולא מחייבת, יכול להיות שזה יהיה פחות ויכול להיות גם שזה יהיה יותר. מדובר פה על הרבה כסף”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter