באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: תחנת האוטובוס המיותמת

רמת ישי: תחנת האוטובוס המיותמת

המועצה העבירה תחנת אוטובוס ששימשה תלמידים בקדמת ישי אל רחוב האתרוג הסמוך לבניין המועצה והציבה בסמוך לה פחים שבורים המעלים צחנה. יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין ” יש לנו ראש מועצה לחיץ”

תושבי רמת ישי אשר עברו לאחרונה בסמוך למבנה המועצה לא יכלו שלא לשים לב לתחנת אוטובוס העומדת ברחוב האתרוג , ממש מול משרדי המועצה , מקום שאיננו מרכזי ביישוב וספק אם התחנה משרתת רבים מהתושבים. יתרה מכך, התחנה הועמדה בסמוך לערימה של פחי זבל משומשים אשר נמצאו שבורים והריח המגיע אל מי שעומד בתחנה אינו מרנין בלשון המעטה.

התחנה שעמדה קודם לכן ברחוב הארז הועברה עקב העבודות המתבצעות ברחוב אל שכונת קדמת ישי אשר בה מתגוררים תלמידים רבים. התחנה הוצבה בפינת הרחובות מעלה

עופר בן אליעזר
תחנת האוטובוס בסמוך לפחים. צילום: ניר חבקין

שיקמה וחצבים, שם שימשה רבים מתלמידי רמת ישי אשר נאלצים לחכות להסעה אל בית הספר הקולט כשבחורף יורד גשם ובקיץ השמש קופחת על ראשיהם. אלא שלאחרונה הועברה כאמור התחנה אל רחוב האתרוג שם מספר התלמידים נמוך יותר וזאת לקול מחאות הורים ותלמידים.

אחת האמהות ” זו החלטה תמוהה של המועצה ומאוד מעניין אותי מהי הסיבה להעברת התחנה. לא יכול להיות שיעבירו תחנה מהשכונה בה יש הכי הרבה תלמידים לשכונה הכי זקנה”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין, הרבה יותר נחרץ בתגובתו ” יש לנו ראש מועצה לחיץ אשר משנה את דעתו לפי כיוון הרוח. תחילה הוא שם את התחנה במקום אחד ואחרי שאחת השכנות התלוננה, הוא פשוט הרים את התחנה ושם אותה במקום בו היא לא מועילה”

ראש המועצה,עופר בן אליעזר ודוברו נועם רגב, טרם הגיבו על הידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter