באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: שריפה בעוף העמק

רמת ישי: שריפה בעוף העמק

השריפה פרצה במחסן קרטונים בעל גג אסבסט וזה מקור הפיצוצים הנשמעים מהמקום. חבקין ” מזל שפעלתי במשרד להגנת הסביבה להוצאת מיכל האמוניה, אחרת היה פה אסון”

בשעות הבוקר המוקדמות פרצה שריפה במפעל עוף העמק שברמת ישי. המפעל אשר אינו מתפקד מזה למעלה משנה נמצא בקרבת בתי תושבים אשר מתבקשים לא להתקרב בשל גגות האסבסט הנמצאים במקום . כידוע אסבסט פולט אבק מסוכן אשר עלול לגרום לסרטן המזות ליומה שהוא סרטן אלים וקשה במיוחד המתפתח בריאות.

זהירות אסבסט
ניר חבקין ” מזל שדאגתי להוצאת מיכל האמוניה”

צוותי הכבאות מוגנים מפני האסבסט ולמקום הגיע גם צוות של המשרד להגנת הסביבה על מנת לטפל באסבסט אך רצוי להתרחק מהמקום עד לגמר הארוע. במקום פועלים שישה צוותים של מכבי האש ועל פי דיווחו של יו”ר כבאות האש יזרעאל, הכבאים עומדים להשתלט על השריפה .

יו”ר איגוד הכבאות יזרעאל, עמוס סבג ” קיבלנו קריאה והגענו למקום במהירות. אנו מטפלים בשריפה ומבקשים מהציבור שלא להתקרב למקום על מנת שלא להפריע. בשל האסבסט הנמצא במקום אנו משתמשים במנוף ” סבג הוסיף כי ” תחנת הדלק הממוקמת בקרבת המפעל אינה בסכנה”

דובר מחוז צפון של המשטרה, רפ”ק יקי אוחנה ” אנו פועלים בשיתוף פעולה עם כבאות האש ומבקשים מהציבור להשמע להוראות השוטרים במקום ולהמנע מלהגיע לאזור ככל האפשר”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין “מזל שפעלתי במשרד להגנת הסביבה להוצאת מיכל האמוניה, אשר הוצא בדיוק לפני שנה, אחרת היה לנו פה אסון. מפעל עובד הרבה פחות מסוכן ממפעל לא עובד מכיוון שכשהמקום פועל יש צוותי חירום וצוותי כוננות”

בשעת כתיבת שורות אלה טרם התקבלה תגובה מדובר מועצת רמת ישי, נועם רגב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter