באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: קשיים בהכנת התקציב

רמת ישי: קשיים בהכנת התקציב

תקציב המועצה המקומית רמת ישי טרם אושר מכיוון שחברי סיעת ‘מחר’, השותפה לקואליציה, דורשים לערוך בו שינויים. דב ברקאי: “אחרי בדיקה מקיפה עם כל הגורמים הרלבנטים, נגיע להבנות, יתוקנו תיקונים ונוציא תקציב שאנחנו גאים בו”. 

רמת ישי
דב ברקאי: “נגיש תקציב שנהיה גאים בו”

קשיים בהכנת תקציב המועצה ברמת ישי לאחר שחברי סיעת ‘מחר’, יונתן הירשפלד ודב ברקאי דרשו לערוך שינויים בתקציב שהוצג בפניהם. כזכורף חברי סיעת ‘מחר’ הינם חברים בקואליציה של עפר בן אליעזר וללא קולותיהם לא ניתן להעביר את התקציב. עם זאת, יש לציין כי ניתן להעביר את התקציב עד לסוף מרץ, כך שנכון לרגע זה אין בעיה חוקית עם אי העברת התקציב.

על פי המידע שהגיע לידי כתב YCOM, רוב הסעיפים שבמחלוקת מוגדרים כטכניים כך שהם אינם צפויים להוות מכשול אך קיימים גם שני סעיפים מהותיים יותר אשר עלולים להוות אבן נגף משמעותית בדרך להסכמה על התקציב שיוגש למועצה. בסיעת ‘מחר’ גם מנסים למצוא פתרונות יצירתיים שיביאו לחסכונות בסעיפים מסוימים וזאת על מנת שניתן יהיה להפנות את המשאבים למקומות אחרים.

חבר המועצה, דב ברקאי: ” התקציב הובא לידי סיעת ‘מחר’ שהיא סיעה חדשה. כמו כל אדם עם נסיון מועט, אנחנו צריכים ללמוד את הדברים, להיכנס לעומקם של סעיפים ולעומקן של בעיות. כבר עכשיו גילינו מספר נקודות שמצריכות בדיקה ואנו בודקים אותן. אני מניח שאחרי בדיקה מקיפה עם כל הגורמים הרלבנטים, נגיע להבנות, יתוקנו תיקונים ונוציא תקציב שאנחנו גאים בו ואשר יאושר במליאת המועצה”.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ודוברו, נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter