באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: קרצוף וריבוד לרחוב הערבה

רמת ישי: קרצוף וריבוד לרחוב הערבה

הישג לחבר המועצה גיא זקס עם הסכמת ראש המועצה, עופר בן אליעזר לקרצוף-ריבוד רחוב הערבה. עוד קודם לכן, עימות חריף בין בן אליעזר ליו”ר האופוזיציה,ניר חבקין אשר קבל על כך שאין תכנית פיתוח לישוב.

יו”ר סיעת עתיד רמת ישי והגמלאים הגיש לקראת ישיבת המועצה בשבוע שעבר הצעה להשתמש בחלק ממיליון השקלים שקיימים בקרן הפיתוח של רמת ישי לצורך ריבוד כביש רחוב הערבה, בו “כלואים” בביתם הורים שכולים המתגוררים בו, בגלל מצב הכביש. זקס: “לשם שינוי היה דיון ענייני במועצה, והצעתי התקבלה לרווחתם של כל תושבי רחוב הערבה. כעת עלינו לוודא כי הביצוע יהיה מהיר”. בנוסף לקרצוף וריבוד רחוב הערבה ישמש התקציב שהועבר גם לקרצוף וריבוד מעלה השקמה.  לישיבת

קרצוף-ריבוד
רחוב הערבה. צילום: גיא זקס

המליאה קדם קמפיין אינטנסיבי בדף הפייסבוק של סיעת עתיד רמת ישי, שנחשף לאלפי אנשים ברמת ישי, בדרישה להסדרת רחוב הערבה, במיוחד על רקע דרישתה של אחת משתי המשפחות השכולות המתגוררות ברחוב, אשר הוריהן בני ה-90 פלוס מצאו עצמם “כלואים” בביתם מבלי יכולת לצאת על כסא גלגלים לרחוב, בגלל מצב הכביש בו. ראש המועצה השיב בפייסבוק לפניית אותה משפחה כי הרחוב מתוכנן להיות מבוצע במהלך 2014-2015. וזאת לאחר פוסט חריף שנכתב על הקיר של בן אליעזר על ידי אחת מבנות המשפחה.

חבר המועצה זקס אמר בישיבת המועצה: “הדעת אינה נוחה מבקשת ראש המועצה לקבל צ’ק פתוח של מיליון שקל, ללא פירוט וללא פיקוח של המועצה. בדרך כלל גם עבודות ריבוד בכבישים שאין בהם תשתית מתאימה הינן בבחינת בזבוז כספי ציבור – אולם במקרה הזה, בגלל אופי האוכלוסיה ברחוב, שמרובה בגמלאים ונכים, זהו כסף שאני ‘שמח לבזבז’ “.

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין המתגורר בעצמו ברחוב הערבה” אני לא בטוח בחוקיות של תב”ר (תקציב בלתי רגיל) שאין לו שום תכנית. אין פה שקיפות ואין תכנית פיתוח ולכן אני לא מאמין שיקרצפו דווקא רחוב כזה או אחר, ולמה דווקא רחוב הערבה? כי גיא זקס העלה את זה לפייסבוק?. אם צריך אני אביא אספלט כדי לפתור את הבעיה של משפחת שוספי. ברמה שבוצעו רחוב הארז ורחוב היסמין, אני יכול לעמוד בתרומה הזו. אין טעם לעשות ריבוד ברחוב הערבה מכיוון שאין שם ניקוז. עשית את זה בארז הדרומי ואחרי שנה וחצי פירקת את זה וסללת מחדש. אני נגד לעשות סלאח שבתי, זה היה טוב בשנות החמישים

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” התב”ר הינו חוקי לחלוטין”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter