באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: פעם שלישית גלידה

רמת ישי: פעם שלישית גלידה

חברי האופוזיציה ברמת ישי מתכוונים לקיים מחר (שלישי) ישיבת מליאה וזאת לאחר שלטענתם חברי הקואליציה לא הופיעו פעמיים לישיבה שנקבעה. יעקב זוהר: “לדעתי מה שהם עשו הוא לא חוקי”. 

רמת ישי
יעקב זוהר, יקיים את הישיבה בכל קוורום: יח”צ

בפעם השניה בתוך פחות משבוע, לא התקיימה אתמול (ראשון) ישיבת מליאה שמחוץ למניין אשר זומנה על ידי האופוזיציה ברמת ישי. לישיבה הופיעו שלושה מחברי האופוזיציה אלא שחברי הקואליציה לא הופיעו ובכך נוצר מצב בו אין קוורום ולא ניתן לקיים את הישיבה. עוד קודם לכן נערך משא ומתן אינטנסיבי בין ראש המועצה, עפר בן אליעזר לבין חברי האופוזיציה והאחרונים הסכימו לטענתם להמיר את הישיבה שמחוץ למניין בישיבה טלפונית ובתנאי שהקואליציה תקבל את דרישותיהם בנוגע לאיוש הוועדות ותסכים למנות את גיא זקס לתפקיד יו”ר ועדת בקורת. אלא שבישיבה הטלפונית שנערכה, הצביעו חברי הקואליציה נגד סעיפים אלה ולכן ראו עצמם חברי האופוזיציה משוחררים מההסכם והופיעו לישיבה וזאת לאחר שניסו לקבל את חוות דעתו של היועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל אך לדבריהם לא הצליחו להשיגו.

חוות דעתו של קיזל עשויה לקבוע כיצד תסתיים פרשה זו שכן באופוזיציה מבטיחים לקיים את הישיבה ביום שלישי בערב בכל קוורום שהוא ולשלוח את הפרוטוקול אל משרד הפנים. אם קיזל יקבע כי הישיבה הטלפונית אינה תחליף לקיום ישיבה שמחוץ למניין תאלץ הקואליציה להגיע אל הישיבה ביום שלישי, אם הוא יקבע כי הישיבה הטלפונית כן מהווה תחליף, מאיימת האופוזיציה לפנות אל בית המשפט. בכל מקרה, אין ספק כי לא מדובר בסוף פסוק ונראה כי צפויים עוש לא מעט עימותים בין הקואליציה לאופוזיציה ביישוב.

יו”ר האופוזיציה, יעקב זהר: “לדעתי מה שהם עשו הוא לא חוקי. בכוונתנו לקיים את הישיבה ביום שלישי בערב בכל קוורום וזאת על פי החוק. אם הקואליציה לא תופיע, מי שינהל את הישיבה הוא חבר המועצה, נסים גליקו שהוא זקן החברים.אם לא יפתחו לנו את המועצה, נשב ברחבת המועצה ונרשום פרוטוקול “

ממועצת רמת ישי נמסר בתגובה:” להד”ם”

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter