באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ערב הוקרה למתנדבים בישוב בפעם הרביעית

רמת ישי: ערב הוקרה למתנדבים בישוב בפעם הרביעית

במסגרת אירועי יום המעשים הטובים- רמת ישי התקיים בשבוע שעבר בבית מרים ערב הוקרה למתנדבים בישוב.

רמת ישי- ערב הוקרההערב שנועד כדי להצדיע למתנדבים הרבים בישוב, נערך במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, חברי מועצה, הרב זלמי וולוסוב ומנהלת המחלקה לשירותים חברתיים שרה גייצהאלס שאף הינחתה את הטקס

את ערב ההוקרה למתנדבי רמת ישי ארגנה המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף רכזת מתנדבים היישובית, שרה סרנצקי והוזמנו אליו מתנדבי הישוב מכל התחומים. מאות מתנדבים ובני משפחותים גדשו את בית מרים ונהנו מהערב.

במהלך הערב הוזמנו אל הבמה 4 מתנדבים מובילים, כל אחד בתחומו : בלה רוזנצוויג (מתנדבת במועדון ארז וזה”ב בגן), יוסי דגן (הפעלת אתר המתנ”ס ודף הפייסבוק), סטן שגיא (מתנדב בקהילת סוכת שלום ועובד עם נכים וקשישים בישוב), מלי וגידי ארבל (הפעלת ארכיון רמת ישי ומורשת הישוב) שנבחרו ע”י ועדת היגוי וקיבלו תעודת הוקרה מיוחדת מראש המועצה, עופר בן אליעזר.

את הערב חתמה הרצאה מרתקת על קירוב לבבות וערך ההתנדבות מפי הרב יהודה משי-זהב, יו”ר ארגון זק”א, על ההתנדבות כדרך חיים. בהחלט סיום מכבד ליום, יום המעשים הטובים, שכולו מעשים וכוונות טובות.

יצויין כי מערך המתנדבים הישובי ברמת ישי הולך ומתרחב מדי שנה ובמהלך השנה האחרונה הוקמה יחידת חילוץ ישובית ואף התקיים ערב לגיוס מתנדבים בשיתוף עם עמותת של”מ.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר העלה על נס בדברי הברכה שלו את תרומתו של מערך ההתנדבות הישובי המעיד על חוסנה של הקהילה והבטיח כי גם השנה תפעל המועצה יחד עם המתנ”ס להגדלת מספר המתנדבים בישוב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter