באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: עסקת ענק בפרדס בחסכון

רמת ישי: עסקת ענק בפרדס בחסכון

נסים ביליה ואלי לבן זכו השבוע במכרז שנערך על ידי כונס הנכסים של קהילת ציוני אמריקה לקניית 4.5 דונמים בשכונת פרדס בחסכון בעלות של 6.55 מליון ₪ עליהן ייבנו 18 יחידות דיור צמודות קרקע. אמיר לבן: “נקים את המתחם בתוך כשנה מסיום עבודות הפיתוח”.

שכונת פרדס בחסכון ברמת ישי קורמת עור וגידים והשבוע רכשו אלי לבן ונסים ביליה 4.5 דונמים בשכונה בתמורה ל 6.55 מליון ₪. הקרקע נרכשה במסגרת מכרז לשיווק קרקע בשכונה שנעשה על ידי כונס הנכסים הרשמי של קהילת ציוני אמריקה אשר היתה הבעלים של הקרקע. החברה הזוכה היתה כאמור חברת ‘ביליה-לבן יזמות בע”מ’ בבעלות אלי לבן ונסים ביליה.

פרדס בחסכון
רמת ישי. צילום: רונן צומר.

בקרקע שגודלה כאמור 4.5 דונם מאושרת בניה של 18 יחידות דיור צמודות קרקע דו משפחתיות אשר יהוו חלק מהשכונה כולה שתכלול כ-290 יחידות דיור. 70% מהאדמות בשכונה הינן אדמות פרטיות דוגמת השטח שנרכש על ידי חברת ‘ביליה-לבן יזמות בע”מ’ ואילו 30% נוספים הינן אדמות בבעלות רמ”י (רשות מקרקעי ישראל). האדמות בבעלות רמ”י אמורות לצאת לשיווק לציבור בינואר הקרוב אם לא יהיו עיכובים בלתי צפויים. עם זאת, ראש המועצה, עפר בן אליעזר הודיע באופן חד משמעי כי המגרשים לא יצאו לשיווק עד שהמועצה לא תקבל את התכניות המפורטות של השכונה אשר איתן ניתן לצאת למכרז. יש לציין כי תכנונה של השכונה החל לפני שנים וכי בשלב זה הוסרו כל החסמים ונראה כי בנייתה תחל בקרוב.

אמיר לבן ממנהלי החברה אישר את דבר העיסקה: “בכוונת החברה להקים שכונת מגורים במתחם פרדס בחסכון וזאת בתוך כשנה לאחר גמר פיתוח התשתיות והכבישים על ידי המועצה המקומית רמת ישי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter