באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: סיעת ‘הדר’ תתמוך במועמדותו של יעקב זוהר לראשות המועצה

רמת ישי: סיעת ‘הדר’ תתמוך במועמדותו של יעקב זוהר לראשות המועצה

סיעת ‘הדר’ במועצת רמת ישי בראשותו של יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין, החליטה השבוע לתמוך במועמדותו של יעקב זוהר לראשות מועצת רמת ישי. מספר 2 בסיעת ‘הדר’, שלומי אביטן ” מדובר בבולדוזר עם ניסיון רב ויכולות מוכחות הנלחם עבור איכות חייהם של התושבים.

הנהלת סיעת הדר במועצת רמת ישי בראשות  ניר חבקין, התכנסה והחליטה להתמודד בבחירות הקרובות על מנת להחזיר את היישוב למסלול העשייה הציבורית הענפה שהייתה בעבר ואשר הייתה נחלת הציבור. על פי החלטת סיעת ‘הדר’, בימים אלה ראוי ונכון שלראשות המועצה המקומית יתמנה אדם עם נסיון מוניציפלי רב, בעל איכויות והישגים מוכחים, זאת נוכח מצבו הנוכחי והמתדרדר של היישוב, והעתיד לבוא. לאחר שברור היה כי את ראש המועצה הנוכחי חייבים להחליף, הוחלט ברב קולות, להמליץ על יעקב זהר, כמועמד מתאים לראשות המועצה. זהר שרכש לאחרונה בית ברמת ישי הינו בעל נסיון מוניציפלי רב שנים, ומשמש בימים אלה כראש הוועדה הקרואה בטורעאן.  בדיקה קצרה של העובדות מגלה כי תחת ניהולו של זהר ב 4 השנים האחרונות הפך הישוב טורעאן מישוב כושל לישוב משגשג.

בולדזר אמיתי
יעקב זוהר, מקבל את תמיכתה של סיעת ‘הדר’. צילום: נדב אלקלעי

עו”ד שלומי אביטן, אשר משמש כיום, בין יתר המועצות אותן הוא מייצג,  כיועץ המשפטי של הוועדה הקרואה בטורעאן :  “אני מכיר את יעקב זוהר באופן אישי, ומלווה אותו במשך שנים. מי שמכיר את יעקב יודע כי המדובר בבולדוזר הנלחם עבור איכות חייהם של התושבים, וטובת המועצה עומדת מעל לכל. אדם שמגיע עם ניסיון רב ויכולות מוכחות בכל הנוגע לגיוס מאסיבי של כספים, המשמשים את התושבים בכל נקודה בחייהם. אין שום סיבה שלא נהנה גם אנחנו וילדינו מניסיון זה. רמת ישי צריכה להיות שכיית החמדה של העמק. עם זוהר, אני בטוח שהדבר גם יקרה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter