באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זהירות בדרכים : רמת ישי – מצטיינים מחוזיים

זהירות בדרכים : רמת ישי – מצטיינים מחוזיים

פרס הצטיינות מחוזית בזהירות בדרכים לחטיבת הביניים ‘היובל’ שברמת ישי שגם תייצג את המחוז בתחרות הארצית. מנימוקי הוועדה: ”בבית הספר מתקיים מהלך של שינוי תרבות ההתנהגות בדרך שמשפיעה במעגלים”

חטיבת הביניים ‘היובל’ רמת ישי נבחרה לבית הספר המצטיין במחוז צפון בחינוך לזהירות בדרכים, כך הודיעה השבוע מנהלת מחוז הצפון של משרד החינוך, ד”ר אורנה שמחון. בית הספר נבחר מבין כלל בתי הספר בצפון לאחר שוועדה של המחוז בדקה ושכללה את כל המרכיבים.

אורנה שמחון
ראש מחלקת החינוך של רמת ישי, מירי דרוקר

בנימוקי הוועדה המחוזית נאמר בין היתר: ”בבית הספר מתקיים מהלך של שינוי תרבות ההתנהגות בדרך שמשפיעה במעגלים, תורם ומקדם רבות את הנושא בפן של אחריות אישית וחברתית.  תלמידי בית הספר לומדים את נושא הזהירות בדרכים בשילוב מקצועות הלימוד, ימי שיא, שיתוף הורים ותרומה לקהילה בהובלת רחל רוטשילד, רכזת הזה”ב והצוות החינוכי בסיוע מירי דרוקר – מנהלת מחלקת החינוך והבטיחות ברמת ישי.

העיצוב הייחודי במרחבי בית הספר ותערוכת הכרזות המקוריות בהן גם כרזה שנבחרה ללוח השנה של אגף הזה”ב הארצי לשנה זו, מגבירים את המעורבות בנושא כאורח חיים. המשחקים שיצרו בבית הספר לטובת גני הילדים ובית הספר היסודי מעצימים את האקלים הבטיחותי בבית הספר ובישוב ”.

מנהלת מחוז הצפון של משרד החינוך , ד”ר אורנה שמחון : ”אני שמחה לבשר שחטיבת הביניים ‘היובל’ ברמת ישי בפיקוחה של ד”ר עפרה שטיין, נבחרה לייצג את מחוז הצפון בוועדה הארצית לבתי ספר על יסודיים מצטיינים בחינוך לבטיחות בדרכים”.

דובר המחוז , דויד גורלי מציין הועדה הארצית תבקר בבית הספר בשבוע האחרון של חודש מרץ ותתרשם מקרוב ממגוון פעילויות הזה”ב .

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter