באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: מצטיינים בבטיחות בדרכים

רמת ישי: מצטיינים בבטיחות בדרכים

חטיבת הביניים ‘היובל’ שברמת ישי קבלה השבוע את פרס המצוינות המחוזי של משרד החינוך לבטיחות בדרכים. מנהלת המחוז: ” כבר נאמר כי “המציל נפש בישראל כאילו הציל עולם מלא” ובזאת בדיוק , עסקינן”

מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך , ד”ר אורנה שמחון בירכה הבוקר את מנהלת חטיבת הביניים ‘היובל’ שברמת ישי , המורים והתלמידים על הזכייה במצוינות מחוזית בחינוך לבטיחות בדרכים לתשע”ד . דובר המחוז , דויד גורלי מציין כי בבית הספר לומדים 273 תלמידים והצוות מונה 33 מורים.

זהירות בדרכים
רמת ישי. צילום: רונן צומר.

במסגרת  העוגן של ‘מוגנות , בטחון ושייכות’ המנהלת , שרה וקנין וצוות המורים מחויבים ומכוונים כאיש אחד לנושא הבטיחות , הצוות כולו פועל בהתמדה ובנחישות להנחלת ערכי הזה”ב לתלמידים כחלק בלתי נפרד מתהליך ההוראה והלמידה הבית ספרית , הנושא לוקח חלק חשוב , משמעותי ומרכזי בפעילות , בחזון וב’אני מאמין’ המוסדי והחינוך לבטיחות בדרכים כמכלול הפך לחלק בלתי נפרד מתרבות היומיום ושגרת חיי בית הספר על מוריו ותלמידיו.

מרגלית רטר , ממונה מחוזית לזהירות ולבטיחות בדרכים משבחת את רכזת הזה”ב המוסדית , רחל רוטשילד שמנצחת ביד רמה על מלאכת הזה”ב הנאה הנעשית בבית הספר

מנהלת המחוז, ד”ר אורנה שמחון אמרה השבוע: “אני שמחה וגאה על כך שנבחרתם לבית ספר מצטיין  בחינוך לבטיחות בדרכים. עלו והצליחו בשביל הזה”ב כי בנפשנו הדבר.  אני מאחלת לכם הנאה צרופה מעשייתכם הברוכה, מהאחריות האישית ומהמעורבות באמצעותם אתם מנהיגים ומשפיעים על תרבות ההתנהגות לזה”ב בבית הספר, בדרכים ובקהילה וכבר נאמר כי “המציל נפש בישראל כאילו הציל עולם מלא” ובזאת בדיוק , עסקינן”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter