באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: מחפשים בית ספר קולט

רמת ישי: מחפשים בית ספר קולט

צוות בראשות ראש המועצה, עפר בן אליעזר בודק בתי ספר באזור לקראת חתימה על הסכם בית ספר קולט חדש. בן אליעזר: “משמעות בית הספר הקולט היא שכל תלמיד מרמת ישי שירצה ללמוד בבית הספר יתקבל ללימודים בו”. 

עמקים תבור
עפר בן אליזר, מחפש בית ספר קולט.

הסכם בית הספר הקולט בין מועצת רמת ישי לבין המועצה האזורית עמק יזרעאל עומד לפוג בסוף שנת הלימודים הנוכחית וברמת ישי הקימו צוות משא ומתן שיבחן בתי ספר באזור על מנת לבדוק את התאמתם לתלמידי רמת ישי. הצוות הכולל את ראש המועצה, עפר בן אליעזר, יו”ר ועדת החינוך יונתן הירשפלד, מנהלת מחלקת החינוך מירי דרוקר ויו”ר ועד ההורים של חטיבת הביניים.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “משמעות בית הספר הקולט היא שכל תלמיד מרמת ישי שירצה ללמוד בבית הספר יתקבל ללימודים בו וזה הקריטריון המשמעותי שדואג לכך שלא יהיה אף תלמיד ללא מוסד חינוכי שיקבל אותו. המועצה תממן הסעות אך ורק לבית הספר הקולט וזאת מכיוון שבית הספר רוצה לקלוט את כל התלמידים ולא רק את התלמידים היותר חלשים”.

כזכור עלה נושא בית הספר הקולט לדיון מספר פעמים בקדנציה הקודמת וזאת לאחר שמספר רב של תלמידים בחרו שלא ללמוד בבית הספר הקולט, ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע אלא בחרו ב’אורט גרינברג’ בקרית טבעון או בבית הספר התיכון האזורי שבקיבוץ יגור. חברי האופוזיציה דרשו מספר פעמים שהמועצה תשתתף במימון הסעות התלמידים לבתי הספר התיכוניים הללו אך נתקלו בהתנגדות גורפת של ראש המועצה, עפר בן אליעזר שכאמור מבקש לעודד את התלמידים ללמוד בבית הספר הקולט.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter