באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ישיבת המנודים

רמת ישי: ישיבת המנודים

ישיבת מליאה מוזרה נערכה אתמול (שלישי) ברמת ישי: חברי האופוזיציה ערכו ישיבה ללא חברי הקואליציה בקור הערב העז על ספסל בחצר המועצה כשבאויר עומד ריח עז של נבלה. בין ההחלטות: גיא זקס ישמש כיו”ר ועדת הבקורת.

חברי האופוזיציה ברמת ישי קיימו אתמול ישיבת מועצה שלא מין המניין לאחר שהישיבה שזימנו לא קוימה כלל במועדה הראשון וקוימה רק כישיבה טלפונית במועדה השני. בכוונת האופוזיציה לשלוח את פרוטוקול הישיבה אל משרד הפנים ובכך להעמיד במבחן את חוות דעתו של היועץ המשפטי לפיה הישיבה הטלפונית כמוה ככינוס ישיבה שלא מין המניין. לאחר שתתקבל החלטה במשרד הפנים יוכל כל אחד מהצדדים לעתור אל בית המשפט המחוזי כך שיתכן כי לא מדובר בסוף פסוק.

גיא זקס
חברי האופוזיציה של רמת ישי בפינת העישון של העובדים.

חברי האופוזיציה התייצבו במועצה בשעה תשע בערב כשבמקום נכח ראש המועצה, עפר בן אליעזר שנפגש במשרדו עם שני אנשים נוספים. חבר המועצה זקס ביקש כי יוקצה לאופוזיציה חדר, דבר לו הם זכאים על פי החוק ובן אליעזר הפנה אותו אל המזכיר, תייסיר קאסם שלא נכח במקום. זקס:”עפר הפנה אותי אל תייסיר ותייסיר הפנה אותי אל עפר, אני לא כדור פינג פונג”

באין חדר בו יוכלו להתכנס, ערכו חברי האופוזיציה את הישיבה בקור ששרר בחצר המועצה בה עמד משום מה ריח חזק מאוד של נבלה. יו”ר האופוזיציה, יעקב זהר שמר על בדיחות הדעת ואמר: “הישיבה מתכנסת בכיכר המעשנים שבסמוך למועצה” וזאת מכיוון שהספסל עליו ישבו משמש כפינת עישון לעובדי המועצה.

במהלך הישיבה החליטו החברים למנות את גיא זקס לתפקיד יו”ר ועדת הבקורת, מינוי שבקואליציה סירבו לקבל. כמו כן החליטו על איחוד ועדת איכות הסביבה עם ועדת חזות היישוב והקימו ועדת שמות ליישוב שתפקידה לתת שמות לרחובות. יעקב זהר המתגורר בכתובת כפולה ברחוב הרותם, המשיך לשמור על מצב רוח מבודח ואמר: “אני מקווה שסוף סוף רחוב הרותם יתחיל במספר 1 ויסתיים ב-37”

חברת המועצה, יפעת וקנין אמרה בסיום הישיבה: “חרף היותנו באופוזיציה, אנו רואים את עצמנו לוקחים חלק פעיל בתחומים השונים הנוגעים לטובת היישוב”.

תגובת ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, טרם התקבלה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter