באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: חבקין יפנה ליאח”ה

רמת ישי: חבקין יפנה ליאח”ה

עסקת חילופי שטחים בין המועצה לבין משפחה מרחוב האורן אושרה בשבוע שעבר לאחר שהובאה לדיון בפעם הרביעית. יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין, טוען כי בידיו מסמכים המאירים את העסקה באור פלילי לכאורה. בן אליעזר “חבקין לא העביר אליי את החומר למרות שביקשתי”

עסקת חילופי השטחים בין המועצה לבין משפחה מרחוב האורן אושרה בישיבת המליאה האחרונה אך יתכן כי לא מדובר בסוף פסוק שכן יו”ר האופוזיציה,ניר חבקין, טוען כי בידיו מידע מטריד אודות העסקה הזו , אותו בכוונתו להעביר ליאח”ה.

כזכור על פי העסקה אשר הגיעה לראשונה אל שולחן המועצה ביוני 2011, תחליף המועצה שטחים זהים בגודלם עם המשפחה , כאשר המשפחה שלה שטח הצמוד לסמטת הלוטם תעביר חלק מהשטח למועצה שתבנה עליו חמש חניות. בתמורה תקבל המשפחה שטח בגודל זהה , הצמוד לביתה ברחוב האורן ובכך תגדיל את זכויות הבניה שלה. אך מכיוון שהשטח שברשות המשפחה גדול מהשטח שברשות המועצה יווצר עודף אותו ירכוש סגן ראש המועצה,יגאל הולצר, המתגורר בשכנות.

מידע מטריד
ניר חבקין יפנה ליאח”ה?

ההצבעה על חילופי השטחים נדחתה והובאה לאישור המועצה שנית בנובמבר 2012 אז דחו אותה חברי המועצה ברוב של 7 נגד 1 לאחר שחבקין שנכח בישיבה הודיע כי הוא יחשוף את החומר שברשותו. העסקה הובאה לאישור המליאה בפעם השלישית בחודש שעבר ואושרה על ידי מספר מצומצם של חברים בזמן שחבר המועצה גיא זקס מחה על השתקתו ופוצץ דה-פאקטו את הישיבה אלא שחבקין איים בעתירה מנהלית אם הנושא לא יובא לדיון חוזר ולכן הועלתה העסקה לדיון בפעם הרביעית אלא שבישיבה זו לא נכח חבקין מסיבות אישיות.

חבר המועצה, שלומי אביטן ” אני אהיה זהיר מכיוון שלא ראיתי שום מסמך אבל לניר חבקין יש חשש לגבי טוהר המידות בכל העסקה הזו”

ראש המועצה,עופר בן אליעזר ” ביקשתי מניר שיעביר אליי את החומר המדובר אבל עד היום לא הגיע שום דבר ואני חושב שזה להלך אימים על חברי מועצה בקבלת החלטות”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין ” אם הם מתעקשים שאפנה ליאח”ה אז אני אעשה זאת. בנוסף אני מתכוון להגיש התנגדות לועדה לתכנון ובניה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter