באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: התפטר

רמת ישי: התפטר

יו”ר האופוזיציה יעקב זוהר התפטר אתמול (רביעי) מתפקידו במועצה לאחר שהוועדה למניעת ניגוד עניינים קבעה כי אינו יכול להמשיך לכהן במקביל לתפקידו כראש המועצה האזורית בוסתן אל מארג’. זוהר: ” החלטתי להשאר בבוסתן אל מארג’ הן מכיוון שזהו מקור פרנסתי והן בגלל החשיבות הלאומית הרבה שאני רואה בתפקיד”

לאחר סאגה ארוכה שכללה חוות דעת משפטיות שונות, הגיש אתמול יו”ר האופוזיציה ברמת ישי, יעקב זוהר, את התפטרותו מחברותו במועצה כשמחליפו יהיה ככל הנראה עמית טננבאום, בנה של מנהלת בית הספר ‘ארזים’ לשעבר, יפה טננבאום. כזכור, פנה חבר המועצה דב ברקאי אל הועדה למניעת ניגוד עניינים על מנת שזו תקבע אם קיים ניגוד עניינים בין חברותו של זוהר במועצת רמת ישי לבין תפקידו כראש המועצה האזורית בוסתן אל מארג’.

הוועדה לניגוד עניינים
יעקב זוהר, שומר על פרנסתו.

זוהר בחר להגיש את התפטרותו במכתב שנשלח את ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “לאחר שהתקבלה חוות דעתו של יועץ בכיר ליועץ המשפטי של משרד הפנים, הריני להודיע לך כי החלטתי להשאר בתפקידי במועצה האזורית בוסתן אל מארג’ ולהתפטר מחברותי במועצת רמת ישי. קיבלתי את ההחלטה לאחר התייעצות עם רעייתי ובני ביתי ולאחר ששמעתי את דעתם של חבריי הקרובים.

החלטתי לדבוק בתפקיד ראש המועצה בבוסתן אל מארג’ נובעת הן מהטעם הפשוט, כי זהו מקור פרנסתי והן בגלל החשיבות הלאומית הרבה שאני רואה בתפקיד. רמת ישי יקרה ללבי מאוד. אני שמח להודיע לך, כי איני מתכוון להרפות מן השליחות שהתבקשתי למלא על ידי 41% מתושבי המקום. אמשיך לשמש כבא כח סיעת ‘נתיב חדש’ ולנווט אותה מחוץ למועצה לטובת רמת ישי ותושביה”.

זוהר פנה במכתבו גם אל בן אליעזר באופן אישי: “אני מקווה כי תמצא בך את הגדולה להכיר בחשיבות תפקידם של אנשי האופוזיציה ולכבד את הבקורת שהם משמיעים גם אם היא לא תמיד נעימה לאוזניך. חברה נאורה אשר בוחרת להתנהל באופן דמוקרטי, חייבת לטפח בקרבה גורמים המתעקשים לבקר ולשפר את מקבלי ההחלטות”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter