באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: התלמידים איחרו לבחינת מתכונת

רמת ישי: התלמידים איחרו לבחינת מתכונת

במועצת רמת ישי לא מרוצים מקבלן ההסעות של התלמידים עקב ריבוי איחורים ולאחרונה איחור כזה אף גרם לתלמידים לאחר לבחינת מתכונת. חברי המועצה דרשו כי במכרז שייצא לקראת השנה הבאה יוגברו הסנקציות כלפי הקבלן.

חדשות YCOM: תלמידי תיכון מרמת ישי הלומדים בבית הספר הקולט ‘עמקים תבור‘ שבקיבוץ מזרע איחרו לבחינת מתכונת עקב איחור של ההסעה לבית הספר. מהדיון שנערך בנושא במליאת המועצה התברר כי מפעיל ההסעות נקנס בסכום של 2,000 ₪ אך לא ברור אם הוא נקנס בשל המקרה הספציפי הזה או בשל שורה של מקרים קודמים. כך או כך, במועצה לא מרוצים ממפעיל ההסעות והוחלט כי במכרז שייצא לקראת שנת הלימודים הבאה יושם דגש על סנקציות חריפות שיוטלו על קבלן ההסעות בגין איחורים.

עמקים תבור
יפעת וקנין, דרשה להטיל סנקציות על קבלן ההסעות.

חברת המועצה יפעת וקנין אשר העלתה את הנושא: “זה חמור מאוד. האיחורים הללו קורים חדשות לבקרים ובמקרה הזה התלמידים נכנסו לבחינה כשהם בלחץ מפני שיש כבר תלמידים שיושבים. יש בית ספר קולט אחד ולא מממנים הסעות לבתי הספר האחרים כמדיניות, אז לפחות שההסעות לבית הספר הקולט יתקתקו כמו שעון ושיהיה פיקוח”.

היועץ המשפטי של המועצה, עו”ד אפי קיזל: “אי אפשר למנוע מהקבלן הנוכחי להשתתף במכרז ההסעות של השנה הבאה אבל אפשר להביא את זה במסגרת השיקולים של הוועדה”.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר אמר בתגובה: “קבלן ההסעות זוכה במכרז שבו גם כתובות הסנקציות שאנחנו נוקטים בהן ברגע שהוא לא מבצע את עבודתו כמו שצריך. יש במועצה מי שאמון על הבדיקה ועל הבקורת. גם אני מדיי פעם נוסע למזרע ועומד שם לראות מתי מגיע האוטובוס. קבלן ההסעות אף פיצה חלק מהילדים בכסף על עוגמת הנפש שהוא גרם להם”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter