באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הציבור אמר את דברו

רמת ישי: הציבור אמר את דברו

גן קותי שהוקם בשנות השמונים של המאה הקודמת ונקרא על שמו של האלוף יקותיאל אדם יעבור שיקום יסודי. בן אליעזר: ” המתכננת קיבלה את המלצות התושבים ואנחנו אימצנו אותן ככל הניתן במסגרת התקציב”.

גן קותי
בן אליעזר, קיבל את דרישות התושבים במגבלת התקציב.

גן קותי שברמת ישי ישוקם לאחר הליך שיתוף ציבור שנעשה עם התושבים. התכנון עצמו נמצא בשלבים סופיים כשהדאגה העיקרית של השכנים הגרים בסמוך לגן הינה מפגעי הרעש הצפויים מהגן, בעיקר בימי חופשות הקיץ בהם בני הנוער בישוב נוהגים לשוטט בלילות. בין השאר הוחלט כי במקום יוצבו ספסלים אך לא שולחנות וכי כל תאורה שתוצב, תהיה תאורה נמוכה וזאת על מנת שלא ליצור מפגעי אור לשכנים.

כזכור, כבר ביוני 2011 התלוננו תושבים על כך שהגן אשר הוקם על שטחים שהופקעו מהם משמש לחניה עבור תושבים חדשים וכמזבלה עבור קבלנים אשר עובדים במקום וזאת לאחר שהאבנים שחסמו את גישת המכוניות לגן הוזזו. העימות עם התושבים הגיע לכדי כך שאחת התושבות, הלן שפירא, התיישבה על ערימת פסולת ומנעה מאחד הקבלנים להמשיך ולעבוד. בעקבות מקרה זה הגישו התושבים לראש המועצה עצומה לצורך שימורו של הגן. בשלב מסוים, החליט ראש המועצה להקים בגן מגרש מיני פיץ’ ונתקל בהתנגדות נחרצת של התושבים שרצו לשמר את העצים שבמקום ולכן הוקם במקומו מגרש הוקי מול בית הספר ‘ארזים’.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “בשיתוף הציבור נאמרו כל הדברים. נאמר גם איך הולך להיות התהליך. המלצות התושבים נמצאות בתוך פרוטוקול הועדה. המתכננת קיבלה את המלצות התושבים ואנחנו אימצנו אותן ככל הניתן במסגרת התקציב”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter