באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הצביעו בעד החרמה

רמת ישי: הצביעו בעד החרמה

חברי הקואליציה בסיועו של חבר המועצה ראובן מטמון, דחו בשבוע שעבר הצעת החלטה על הפסקת החרמת עיתונאים. היועץ המשפטי אפי קיזל עוד אמור לענות על השאלה האם לא מדובר באפליה האסורה על פי חוק”

בישיבת מליאת רמת ישי שנערכה בשבוע שעבר הצביעו חברי המועצה יגאל הולצר, עדי חיים וראובן מטמון בצוותא עם ראש המועצה, עופר בן אליעזר על המשך החרמתו של כותב שורות אלה. החרם אשר נמשך ברמות שונות מזה כארבע וחצי שנים הפך בשנה האחרונה לחרם מוחלט אשר הפך לרדיפה על רקע אישי כשחלק מפעולות המועצה ועובדיה נמצאים תחת בחינה של רשויות המשפט והחוק.

החרמת עיתונאים
היועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל. יצטרך להשיב.

יו”ר האופוזיציה ניר חבקין הוא זה שהעלה הצעת החלטה להפסיק את החרם ” אני רואה שיש עיתונים שיש בהם פרסום רב ונרחב וזה יפה וחשוב לדעת עם מי הצטלמנו ועם מי התחבקנו ומצד שני יש גופים תקשורתיים שלא מקבלים שום התייחסות או אפילו תגובה ומדובר באופן עקבי ושיטתי. אני חושב שמין הראוי שכולם יקבלו את אותה ההתייחסות. מה גם שלדעתי צריך כל הזמן לזכור שכל המהות שלנו פה זה מכסף שכל האנשים כולל אותנו משלמים כמיסים. ז”א שאני חושב שאנחנו לא יכולים להחליט מתוקף החוק שלגוף אחד כן מגיבים ולאחר לא או שגוף אחד מממנים וגוף אחר לא. מה גם שכחבר ועדת מכרזים מעולם לא ראיתי מכרז תקשורת”

חבר המועצה, גיא זקס ” מליאת המועצה מתבקשת לעשות מעשה ולהפסיק את החרמתם של עיתונאים כל כמה שהם עשויים להחשב עוינים למועצה ולעומדים בראשה. ברצוני גם לשאול את היועץ המשפטי האם החרמה זו אינה בגדר אפליה אסורה כמשמעותה בחוק איסור אפליה בשירותים ומוצרים”

היועץ המשפטי, אפי קיזל אמר בתגובה “איני רוצה לענות על שאלה זו. שלח שאלה בכתב ואענה לך”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר הקפיד לדבר על אי החרמת מערכות עיתונים ולא על אי החרמת עיתונאים” כל מה שנאמר פה הבל הבלים. לא נכון, לא מדויק, שקרי. כל מערכות העיתונים בלי יוצא מין הכלל מקבלות ידיעות מהמועצה בצורה שווה. המועצה לא מחרימה שום מערכת עיתון או מערכת כלי תקשורת והמועצה תמשיך בכך. המועצה לא מחוייבת ותגיב לבקשות של עיתונאים בהתאם להחלטותיה המקצועיות”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter