באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הסתיים השלב הראשון בתכנית “תג סביבה” להתייעלות אנרגטית

רמת ישי: הסתיים השלב הראשון בתכנית “תג סביבה” להתייעלות אנרגטית

מנהלת מחוז הצפון במשרד להגנת הסביבה כתבה למועצה: “אני רואה בכם חלוצים במימוש החזון של משרד להגנת הסביבה והשלטון המקומי הרואה ברשות המקומית את הגורם המרכזי בהובלת שינוי באיכות החיים והסביבה של תושבי ישראל”. ראש המועצה עופר בן אליעזר: “גאה בתכנית”.

 מועצת רמת ישי סיימה את השלב הראשון בתכנית “תג סביבה” להתייעלות אנרגטית. מדובר בתכנית להתייעלות בצריכת משאבי אנרגיה בדגש על צריכת חשמל, פסולת ומים ברשויות המקומיות.

עופר בן אליעזר חותם על תג איכות הסביבה. צילום דוברות רמת ישי.
עופר בן אליעזר חותם על תג איכות הסביבה. צילום דוברות רמת ישי.

מטרת התכנית לקדם תהליכים של התייעלות וחיסכון במשאבים ברשויות, תוך השגת רווח כלכלי לתקציב הרשות המקומית והעלאה לסדר היום הציבורי את ההכרה בצורך לאמץ פיתוח בר קיימא כגישה כוללת לניהול עירוני. במסגרת התכנית פורסמה סדרת מדריכים להתייעלות ברשויות המקומיות.

מועצת רמת ישי תקצבה את החלק הראשון של התכנית בסכום של 25 אלף שקלים וכי ראש המועצה עופר בן אליעזר חתם במהלך שנת 2013 על תג איכות הסביבה של המשרד להגנת הסביבה.

מנהלת מחוז הצפון במשרד להגנת הסביבה כתבה למועצה: ” אני רואה בכם חלוצים במימוש החזון של משרד להגנת הסביבה והשלטון המקומי הרואה ברשות המקומית את הגורם המרכזי בהובלת שינוי באיכות החיים והסביבה של תושבי ישראל” עוד הוסיפה “אני קוראת לנציגי הרשות לממש את הכלים הנלוויים והמעשיים של התייעלות סביבתית שהוקנו לכם עם סיום שלב א’, שעיקור בינו שלב איסוף הנתונים, ולעבור לבניית תכנית התייעלות, ניטור ובקרה, ולנקוט בפועלות טכנולוגיות וחינוכיות על מנת לקדם את אורח החיים המקיים בקרב עובדי הרשות והתושבים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter