באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: המועצה תרכוש מגרש ב 750 אלף ₪

רמת ישי: המועצה תרכוש מגרש ב 750 אלף ₪

האפוטרופוס הכללי הודיע למועצת רמת ישי כי אם לא תיקח לבעלותה את השטח הסמוך לכיכר הרוטרי, הוא יוצא למכרז. היועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל ” כל שימוש שעושה היום המועצה בקרקע בלי רשות הבעלים הוא שימוש מפוקפק”.

מועצת רמת ישי החליטה לרכוש את המגרש עליו נמצא גן המשחקים הממוקם מול כיכר הרוטרי בסכום של 750 אלף ₪. ההחלטה התקבלה כשנתיים לאחר שהוקם במקום גן המשחקים ולאחר שיו”ר האופוזיציה, ניר חבקין, התריע לא פעם כי במקרה של תאונה, לא יהיה למועצה ביטוח בתוקף מכיוון שהשטח אינו בבעלותה. ראש המועצה, עופר בן אליעזר טען בתגובה כי יש למועצה אישור לשים במקום את המתקנים. עתה החליט בן אליעזר לרכוש את השטח מידיו של האפוטרופוס הכללי

מ”מ ראש המועצה, דודו גבריאלי ” יש כאן עסקה מעולה. אנחנו מרוויחים פה בגדול. יש לנו שטח ציבורי ענק לכל מטרה שנרצה. אם לא נעשה זאת, אנחנו יכולים להגיע למצב שיזם פרטי ירכוש את השטח, יפעיל את המנופים הנכונים ויקבל אישור לבנות בניינים של ארבע קומות”.

3.1 דונם ברמת ישי
עופר בן אליעזר “רוב הכסף יגיע מאגרות”

היועץ המשפטי, עו”ד אפי קיזל ” המגרש לא נכלל בהסכם כנראה בכוונת מכוון. כל שימוש שעושה היום המועצה בקרקע בלי רשות הבעלים הוא שימוש מפוקפק. אם המועצה יכולה לרכוש בעלות על הקרקע הזו היא תוכל להשתמש בה. ההסדר נראה על פניו הגיוני”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין “כבר בשנת 2000 הגיע המועצה להסכם עם האפוטרופוס הכללי שבו הוסדרו כל החלפות השטחים. אחד השיקולים לא לקחת את המגרש הזה היה שהיעוד שלו הוא ספורט והאפוטרופוס הכללי יכול לעשות עליו רק ספורט. האפוטרופוס הכללי רצה לבנות שם בתים של ארבע קומות ולא הסכמנו לעשות שינוי יעוד. אם מישהו רואה כהישג את העובדה שלוקחים מגרש שבמילא בשימושנו שיבושם לו, אני חושב שזו טעות. מה החכמה להפרד מ-750 אלף ₪ כדי לקבל מגרש שממילא בשימושנו” חבקין התייחס גם לדבריו של קיזל “זה בדיוק מה שאמרתי כל הזמן. אם חלילה קורה משהו במגרש הזה, אנחנו בבעיה”

ראש המועצה,עופר בן אליעזר ” האפוטרופוס הכללי אמר שאם לא ניקח את השטח הוא יוציא אותו למכרז. מדובר במגרש שיעודו לספורט. הגעתי להבנות עם סגנית האפוטרופוס הכללי, סיגל יעקבי. גודלו של המגרש הוא כ- 3.1 דונם ואנחנו נשלם 750 אלף ₪ שרובם יגיעו מאגרות וחלק נוסף יגיע מקרנות הפיתוח”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter