באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הכנס השני למנהיגות בחינוך.

רמת ישי: הכנס השני למנהיגות בחינוך.

מועצת רמת ישי קיימה את כנס מנהיגות בחינוך השני בהשתתפות דמויות בולטות מהכלכלה, המדע והחינוך

 הצלחה גדולה לכנס שנערך בהשתתפות חתן פרס ישראל פרופ’ שלמה גיורא שוהם, מנכ”ל שופרסל איציק אברכהן, ד”ר אורנה שמחון מנהלת מחוז הצפון משרד החינוך, מנהלת המרכז למחוננים באורנים דר’ מיכל קרופניק-גרובר, דר’ התלהבות ערן שחר וראש המועצה עופר בן אליעזר אשר יזם את הכנס.

 מועצת רמת ישי קיימה ביום חמישי שעבר את כנס מנהיגות בחינוך השני, במעמד דמויות בולטות מתחומים שונים-כלכלה, מדע והחינוך. הכנס התקיים בבית מרים ברמת ישי כחלק ממדיניות המועצה לטיפוח מנהיגות ומצוינות כהצדעה לעובדי מערכת החינוך באשר הם מהסייעות, הגננות, המורות והמורים, המזכירות, אבי הבית, הצוות הפסיכולוגי, סגנית המנהלת והמנהלות בנוכחות למעלה ממאה אורחים הקשורים בצורה זו או אחרת לנושא החינוך.

אורחים הכנס קיבלו תמונות של רמת ישי להוקרה. צילום דוברות רמת ישי.
אורחים הכנס קיבלו תמונות של רמת ישי להוקרה. צילום דוברות רמת ישי.

הכנס היחודי מתקיים זו השנה השנייה, כאשר כל אחד מהמוזמנים נשא הרצאה בתחום התמחותו-פרופ’ שלמה גיורא שוהם בנושא “מנהיגות כדיאלוג”, איציק אברכהן בנושא מנהיגות בכלכלה”, ד”ר אורנה שמחון בנושא “מנהיגות והעצמה בחינוך” ומיכל קרופניק-גרובר בנושא מחוננים. את הכנס חתם במופע מלהיב “ד”ר התלהבות” הלא הוא ערן שחר בהופעה , זריקת מרץ לחיים”.

פרופ’ שלמה גיורא שוהם אמר בין השאר: “אסור למנהיגות ללכת אחרי הרייטינג. התפקיד של המורים הינו ליצור את הרוח ברוטינה. מה שחשוב שהתהליך החינוכי אותנטי”. איציק אברכהן סיפר על המעבר מקריירה צבאית לעולם העסקים וסיפר על הצורה בה התמודדה רשת שופרסל עם המחאה הגדולה של קיץ 2011. מיכל קרופניק-גרובר סקרה את פרויקט המחוננים במכללת אורנים ואילו אורנה שמחון אמרה כי “אנשי החינוך הם המנהיגים וכי בפניהם ניצבות לא מעט החלטות קשות”.

האורחים בכנס קיבלו תמונות של רמת ישי להוקרה על תרומתם לכנס מתנת מועצת רמת ישי.

את הכנס הינחה העיתונאי הותיק יואב מינץ, מנהל החדשות ברדיו “צפון ללא הפסקה”  ובעצמו איש חינוך במשך שנים רבות, ובמהלכו נהנה הקהל מקטעים מוסיקליים של כוכבת “דה-וויס” נופר כהן.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter