באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הבלגן ימשיך

רמת ישי: הבלגן ימשיך

הכאוס השורר בסמוך לבית הספר ‘ארזים’ בימי שישי לא ישתנה בקרוב. משרד החינוך לא מאפשר לגוון את שעות היציאה של הילדים וכשהמועצה מארגנת הסעות הילדים אינם עולים עליהן. גיא זקס: “הכתובת על הקיר”

בעקבות תאונה שאירעה בסמוך לבית הספר ‘ארזים’ לפני מספר שבועות, הגיש חבר המועצה גיא זקס הצעה להסדרת הכאוס השורר באזור בימי שישי בשל הגעת ההורים לאסוף את ילדיהם ברכבים. לטענת זקס, תאונה זו נגרמה כתוצאה מעומסי התנועה הכבדים, שהוכבדו לאחרונה בגלל אי יציאת התלמידים משער בית הספר ברחוב הארז כתוצאה מעבודות הבינוי שנעשות בשטח בית הספר.

על פי ההצעה, המועצה ביחד עם צוות הנהלת בית הספר יגוונו את שעות היציאה של השכבות השונות, במיוחד ביום שישי, תופסק הבנייה בשטח בית הספר בשעות סיום הלימודים בימי שישי, תאופשר יציאת תלמידים מהשער המצוי ברחוב הארז, יוצב במקום שוטר או פקח על מנת לשמור על הסדר באיזור הכיכר הסמוכה לאולם הספורט ורחוב הנרקיסים אליו יוצאים התלמידים ותשקל הסעת ילדים לקדמת ישי בהסעות מסודרות מטעם הרשות המקומית, בשנת הכספים הבאה.

נשק וסע
הכאוס ליד בית הספר. צילום: עומרי צרור

חבר המועצה, גיא זקס: “כאב לילדים הלומדים בבית הספר היסודי ובאשכול הגנים הסמוך לו, אני מודאג מהתנהלות המועצה, כאשר בימי שישי במיוחד, זהו ‘בית משוגעים’ אחד גדול שאף אחד לא לוקח עליו אחריות. רק לפני כשלושה שבועות היתה שם תאונה קלה שהסתיימה בפינוי נפגעים באמבולנס. לא ברור לי לאיזה אסון מחכים שיקרה, חס וחלילה, אבל הכתובת כאן היא על הקיר והתרעתי עליה במליאת המועצה. אני מקווה שהטעות הזו של מליאת המועצה לא תעלה בנפגעים ובנזקים”.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר אמר בתגובה להצעתו של זקס: “אין בהצעה הזו שום דבר מלבד פוליטיקה. הנושא הזה עלה בישיבה של וועד ההורים. ריווח השעות הוא מאוד מורכב בשל הנחיות של משרד החינוך ולנו אין השפעה על כך. לגבי העבודה, אין לה שום השפעה על היציאה מבית הספר מפני שהשטח סגור וסטרילי”. בן אליעזר התייחס גם לעניין מספר הכניסות “יש לנו שני שומרים שזה על-תקני. שומר אחד נמצא בשער של מגרש הספורט ושומר נוסף בכניסה של המבואה ולכן כל הפעולות כבר נעשו. אני מסכים שיש לנו בעיה כי אבא או אמא שלא הגיעו לפתח הכיתה כדי לקחת את הילד, כאילו לא באו לקחת אותו וכשניסינו לארגן הסעות, הילדים לא עלו עליהן”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter