באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: הביוב צף, המועצה בודקת

רמת ישי: הביוב צף, המועצה בודקת

מועצת רמת ישי קיבלה תלונות מתושבי סמטת אדמונית החורש כי מאז עבודות התיעול ברחוב הארז, נוצרות הצפות בבתיהם. בן אליעזר ” על פי מסקנות ביניים לא סופיות, כשיש הרבה גשם ולמים אין לאן לצאת הם יוצאים היכן שקל להם”

חבר המועצה גיא זקס קיבל לאחרונה שלוש פניות מבעלי בתים בסמטת אדמונית החורש אשר התלוננו על הצפות ביוב בבתיהם. על פי התלונות מאז התיעול ברחוב הארז, מול בית הספר היסודי ‘ארזים’ הנמצא בסמוך, החלו לדלוף מים אל תוך בתיהם. חלק גדול מההצפות נוצרות בחיבור שבין השירותים לרצפה.

חבר המועצה, גיא זקס ” לפי איך שהם מתארים את זה התופעה החלה מייד לאחר עבודות התיעול. אם זה היה בית אחד, ניתן היה לאמר כי הדבר נובע מתקלה במערכת הביתית

התושבים סובלים מהצפות בשירותים
רחוב הארז, המועצה בודקת אם עבודות התיעול גרמו להצפות בבתים

אבל כשמדובר בשלושה בתים, זה דורש בדיקה. הדבר ראוי לתשומת לב המועצה ואם צריך לתקן אז לתקן”.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” הבעיה הגיעה אל שולחני ואל שולחנו של מהנדס המועצה. היינו בשטח ואנחנו בודקים את הסוגיה הזו. צינור הניקוז ברחוב הארז נבדק לאורכו ולרוחבו והוא יבדק שוב על ידי המפקח, על ידי המתכנן ועל ידי הקבלן. היינו בבתים וראינו במה מדובר, יש בתים שהשירותים שלהם בנויים מתחת לפני הקרקע. על פי מסקנות ביניים לא סופיות, כשיש הרבה גשם ולמים אין לאן לצאת הם יוצאים היכן שקל להם, ואלה המקומות שקל להם וזה ללא קשר לניקוז ברחוב הארז. הנושא מטופל בכל הרמות”

ממלא מקום ראש המועצה, דודו גבריאלי ” זה לא מדע טילים. הבעיה היא שאנשים מחברים את מיי הנגר לביוב. אם הם ינתקו את המרזבים שלהם מהביוב הם לא יצופו בחרא. זה קורה גם ברחוב יסמין בו אני גר, בכל גשם המכסים של הביוב עולים לגובה מטר”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter