באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: האקדמיה להורים ברמת ישי

רמת ישי: האקדמיה להורים ברמת ישי

חבר המועצה גיא זקס ממשיך בעשייה קהילתית: סיכם על עשרות הרצאות ללא תשלום להורים מטעם האקדמיה להורים. זקס ” כהורה לילדים צעירים, גם אני ורעייתי יכולים להשתמש בהדרכה”

יו”ר סיעת עתיד רמת ישי השיג סיכום עם עמותת “האקדמיה להורים” על סדרה של 40 הרצאות חינמיות להורים, שיקנו להורים ברמת ישי כלים להורות קלה וטובה יותר, כאשר גם את המקום לביצוע ההרצאות השיג חבר המועצה זקס בתרומה מרשת “גני רותם” ביישוב. הרצאת המבוא הראשונה תתקיים ביום חמישי הבא, בגנון רותם שברחוב

האקדמיה להורים
גיא זקס, הביא את האקדמיה להורים לרמת ישי. צילום: יח”צ

הדגן. ההשתתפות מותנית ברישום מוקדם בשל מגבלת המקום אשר מסוגל להכיל עד 22 איש.

היוזמה נולדה תוך שיתוף פעולה בין חבר המועצה זקס, לבין תושבת היישוב מור ליברמן, אשר תרכז את הרישום לסדנאות אלו, שיתקיימו כמובן בכפוף להיענות הציבור והביקוש עבורן. ליברמן: ” כבר למעלה משנה שאני מנסה להביא לכאן את האקדמיה להורים, לצערי ללא היענות של המוסדות ברמת ישי, אולם לשמחתי מצאתי אוזן קשבת אצל חבר המועצה גיא זקס, שארגן את הנושא, לרבות מציאת מקום שיארח את ההרצאות הנפלאות הללו. הייתי בהרצאה כזו בקריות והחוויה מומלצת בחום לכל הורה! אני מודה גם לבעלים של רשת ‘גני רותם’ על תרומת המקום, אותו אני מכירה ומוקירה כבר שנים רבות”.

זקס: “זהו עוד נדבך בעשייה הקהילתית המתמשכת סיעת עתיד רמת ישי בראשותי לרווחת התושבים ברמת ישי. כהורה לילדים צעירים, גם אני ורעייתי יכולים להשתמש בהדרכה וטיפים מאנשי מקצוע לגבי הורות טובה יותר. תמיד יש מה ללמוד בנושא הזה. מכיוון שאני עסוק במערכת הבחירות לראשות המועצה, אצטרף במחזור הבא לסדרת ההרצאות הזו. אני משוכנע כי הורים רבים יצטרפו לתהליך הלימוד הנפלא הזה וכולנו נרוויח בסופו של דבר קהילה מחנכת ומחבקת יותר עבור ילדינו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter