באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בעיה של הערכות

רמת ישי: בעיה של הערכות

מועצת רמת ישי הוציאה את מכולות האשפה מאזור התעסוקה אלא שלא כל בעלי העסקים נערכו בהתאם. בן אליעזר ” לכל עסק יהיה את הפח שלו ואנחנו נפנה את הזבל”

תושבים שהגיעו בסוף השבוע שעבר אל אזור התעסוקה של רמת ישי נתקלו במספר ערמות של אשפה שהגדולה שבהן נמצאת בסמוך לקרטוניה שבמגרש החניה המרכזי של האזור. הסיבה לכך הינה הוצאתן של מכולות האשפה מאזור התעסוקה. ראש המועצה, עופר בן אליעזר, הודיע על הוצאת המכולות לחברי המועצה בישיבת המליאה

ערימת אשפה
ערימת האשפה ליד הקרטוניה. לא כל בעלי העסקים נערכו.

שנערכה בשבוע שעבר ” אנחנו הוצאנו את כל המכולות מאזור התעסוקה, בעלי העסקים קיבלו מכתב לפני חודשיים שהם צריכים להתארגן. לכל עסק יהיה את הפח שלו ואנחנו נפנה את הזבל אבל אין יותר את כל הג’אנקיאדות. כל מי שצריך עזרה, קיבל עזרה מהמועצה. הכל מרוכז בשטח של העסקים ואין יותר זבל ציבורי. אם מישהו רואה מפגע כזה או אחר, הוא מוזמן להעיר”

מספר בעלי עסקים התרעמו על כך שהמכולות הוצאו וחלקם אף טענו כי לא ניתנה להם אתרעה על הוצאת המכולות אלא שבעלי עסקים אחרים הודו כי המועצה הודיעה על הוצאת המכולות כבר לפני זמן מה והם אף נערכו לכך בהתאם. בכל מקרה, בעלי העסקים שלא היו ערוכים להוצאת מכולות הזבל דאגו לשים את האשפה שלהם במרוכז, בתוך שקיות אשפה אטומות. מצד שני, ספק אם השקיות האטומות שצולמו ביום שישי בצהריים נשארו שלמות עד לפינוי הזבל ביום ראשון בשל כלבי הבר והחתולים הרבים שבאזור.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר, בחר שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter