באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ברחוב סמטת הלוטם ממשיכים לחכות

רמת ישי: ברחוב סמטת הלוטם ממשיכים לחכות

תושבי הרחוב  שחציו שקע זמן קצר אחרי שנסלל וקיימות בו כתובות כפולות מחכים לסלילתו מחדש כבר שנתיים. גיא זקס “מה תגיד המועצה לתושבת סמטת הלוטם 25 שאמבולנס לא מצא את ביתה בשעת חרום באמצעות GPS והגיע לבית אחר שזו כתובתו?”

מליאת מועצת רמת ישי דחתה השבוע הצעת החלטה של האופוזיציה בעניין הסדרת רחוב סמטת הלוטם. כידוע נסלל רחוב סמטת הלוטם בתחילת הקדנציה הנוכחית וכבר כעבור שנתיים שקע חציו של הרחוב, דבר אשר יצר מפגע . התושבים פנו אל המועצה מספר פעמים אך עד עתה השבר לא תוקן. מה שכן נעשה הוא פתיחת הרחוב ,שהיה חד-סטרי, לשני הכיוונים דבר היוצר בעיות תחבורה קשות ברחוב הצר ממילא. בנוסף דרשו חברי האופוזיציה להסדיר את בעיית הכתובות הכפולות ברחוב שכן קיימות שתי כתובות אשר מתאימות לשני בתים שונים כל אחת דבר שאין לו אח ורע.

סמטת הלוטם
גיא זקס “אטימות של המועצה”

חבר המועצה, גיא זקס: “מדובר בכביש שנסלל בשנת 2009 ותוך שנה שקע בצידו הימני, תוך פגיעה בשוחות הביוב. כשהצעתי כבר אז לתקן את הדרוש תיקון ולהתחשבן עם הקבלן, סירב ראש המועצה ואמר שהדבר נמצא בטיפול משפטי. ברחוב יש גם תושבת מוגבלת אשר בהעדר רשיון נהיגה אינה זכאית לחניית נכה ולכן מתנייעת בקלנועית אך זה לא מפריע לתושבים אחרים לחנות בכניסה לביתה ולחסום את היציאה. מה תגיד המועצה לתושבת סמטת הלוטם 25 שאמבולנס לא מצא את ביתה בשעת חרום באמצעות GPS והגיע לבית אחר שזו כתובתו? מצבה של סמטת הלוטם הינו כתב אישום כנגד רשלנותה, אטימותה וניתוקה של המועצה מהתושבים. תושבים אמרו לי כי הם מתקשרים אל ראש המועצה, שואלים מתי יסלל הרחוב ומקבלים תשובה שעד סוף השבוע. עובר סוף השבוע והם מתקשרים שוב ומקבלים תשובה את אותה התשובה, כך כבר חודשיים”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין: “אפשר לטפל בבעיית הכתובות הכפולות בתוך דקה וחצי. מחליטים במועצה שמשנים את שם הרחוב ופונים לוועדת השמות. זו סוגיה פשוטה ולא בעיית הגרעין האירני. זה אפילו לא עולה כסף”

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר שהכביש נסלל במהלך כהונתו כראש מועצה ” הכביש הזה נולד בחטא של חלף אגרות והיטלים בקדנציה הקודמת. הסתבר שתשתיות המים והביוב ברחוב במצב גרוע והחלפנו את כולן. כמו כן הסתבר שעבודות הגבהים שנעשו, נעשו בצורה לא טובה ולכן אם לא תהיינה תקלות הרחוב יסלל בסוף השבוע הזה. כל אחד שצריך חניית נכה מקבל אותה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter