באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בן אליעזר ניצח עם 44 אחוזים

רמת ישי: בן אליעזר ניצח עם 44 אחוזים

הבחירות ברמת ישי היו קרנבל שכלל ג’ינגלים, שלטים ובלונים ובנוספם ניצח ראש המועצה המכהן עפר בן אליעזר. גיא זקס ויונתן הירשפלד נותרו במתח מי מהם יזכה בשני מנדטים ומי יסתפק באחד.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ניצח בבחירות המקומיות בישוב בסיבוב הראשון עם 45% בהתאם לתחזית YCOM וזאת לאחר קדנציה סוערת במיוחד שכללה לא מעט פרשיות. בבוקר שאחרי מתעוררים ברמת ישי אל האשמות הדדיות בין המועמדים האחרים אשר לא השכילו להתאחד. מערכת הבחירות בישוב היתה מאוד צבעונית כשהמועמדים משקיעים בשלטים, ג’ינגלים ובלונים המתרכזים בבית מרים שם מוקמו כל הקלפיות, דבר שהביא ללמעלה מ 60% הצבעה.

בחירות
בן אליעזר, ניצח בסיבוב ראשון

על פי תוצאות האמת קיבלת יעקב זוהר 41% מהקולות, יונתן הירשפלד 10% וגיא זקס 4.5% מהקולות, מה שמבהיר שהתאחדות מאחורי יעקב זוהר היתה עשויה להביא להחלפתו של בן אליעזר. במחנהו של בן אליעזר מרוצים מהתוצאות וכבר עכשיו מתחילים במגעים קואליציונים שעדיין לא הבשילו. במחנהו של יעקב זוהר לעומת זאת מביעים אכזבה. מקורות במטהו של זוהר טענו היום כי אלמלא משחקי האגו של המועמדים האחרים , יעקב זוהר היה נבחר לראשות המועצה.

בנוגע לחלוקת המנדטים הרי שברמת ישי ממשיכים לחכות לקולות החיילים. סיעת רמה בראשותו של עפר בן אליעזר קיבלה שלושה מנדטים, כמו סיעת נתיב חדש בראשותו של יעקב זוהר. סיעת עתיד בראשות גיא זקס וסיעת מחר בראשות יונתן הירשפלד מקבלות כרגע מנדט אחד כשהמנדט התשיעי אמור ללכת לאחת מהן והדבר יוכרע על ידי קולות החיילים כשכרגע הירשפלד מוביל על זקס בשמונה קולות בלבד.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter