באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בן אליעזר הגיע לכנס של הליכוד

רמת ישי: בן אליעזר הגיע לכנס של הליכוד

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר הגיע לכנס של הליכוד בישוב וזכה להתעלמות. גיא זקס “הכנס היה מוצלח ביותר ואנחנו מכבדים כל אחד”

לכנס של מפלגת הליכוד שנערך בשבוע שעבר ברמת ישי הגיע אורח לא צפוי בדמותו של ראש המועצה ואיש מפלגת העבודה, עופר בן אליעזר. בכנס שנערך בשל הבחירות המקדימות הקרובות בליכוד נכחו השר לשעבר צחי הנגבי ,חברי הכנסת אופיר אקוניס ואללי אדמסו אשר הגיע מלווה בעוזרו הפרלמנטרי, חבר המועצה גיא זקס וסגנית השר במשרד ראש הממשלה,גילה גמליאל אשר הביעה את תמיכתה בבחירתו של ראש המועצה הממונה של טורעאן, יעקב זוהר, לראשות המועצה ברמת ישי.

הגיע לכנס של הליכוד
בן אליעזר. זכה להתעלמות

זוהי אינה הפעם הראשונה בה מגיע בן אליעזר לכנס של הליכוד, לדברי חברי ליכוד ברמת ישי, הוא הגיע גם לכנס קודם שנערך לפני כחודשיים . אחד מחברי הליכוד בישוב אמר השבוע ” בפעם הקודמת לא היה לנו נעים ולכן נתנו לו לנאום כמה דקות. הפעם אף אחד לא ניגש אליו. הוא ישב ושמע את הנאומים כמו כל אחד אחר ולאחר כמה זמן קם והלך. אני לא מבין למה הוא מציב את עצמו במצב הזה”

יו”ר סניף הליכוד וחבר המועצה, גיא זקס היה בוטה אף יותר ” כנראה שהרצון להתפרסם בכל מקום העבירה את ראש המועצה על דעתו הפוליטית, בעת שהוא מגיע לכינוס פוליטי פרטי של מפלגה בה אינו חבר ואינו רצוי, אשר מתעתדת להעמיד מולו מועמד בבחירות המקומיות בעוד שנה.  כיו”ר מועצת סניף הליכוד בעמק יזרעאל אנו מכבדים כל אחד שבא לכנסים שלנו, כולל ראשי מועצות שאינם חברי מפלגה. הכנס עצמו היה מוצלח ביותר, עם כ-200 נוכחים, אשר באו לשמוע מועמדים רבים”

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, בחר שלא להגיב לידיעה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter