באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: אין הסעות לשיעורי תגבור

רמת ישי: אין הסעות לשיעורי תגבור

מועצת רמת ישי החליטה שלא לממן את הסעות התלמידים לשיעורי התגבור שיערכו בבית הספר הקולט שבקיבוץ מזרע. ראש המועצה, עופר בן אליעזר “גם תלמידי המועצה האזורית מגיעים עצמאית”

הצעת החלטה של חבר המועצה, גיא זקס, לפיה תממן המועצה את עלות ההסעות של תלמידי בית הספר התיכון ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע לשיעורי התגבור אשר צפויים להערך בחופשת הפסח נדחתה בשבוע שעבר על ידי מליאת המועצה כשגם חברי האופוזיציה טוענים כי זקס לא הביא מספיק נתונים על מנת לקבל החלטה. כזכור תלמידי ‘עמקים תבור’ מקבלים הסעה על חשבון המועצה במהך הלימודים וזאת מכיוון ש’עמקים-תבור’ מוגדר כבית הספר הקולט של רמת ישי. הורי תלמידים הלומדים

שיעורי תגבור
גיא זקס, לא הביא מספיק נתונים.

בבתי ספר תיכון אחרים באזור נאלצים לשלם סכומים גבוהים עבור הסעות לבתי הספר וזאת למרות שזקס ניסה מספר פעמים להעביר החלטה לפיה תממן המועצה הסכות גם ל’אורט גרינברג בקרית טבעון. זקס “בימים האחרונים גיליתי שתלמידים שכן נמצאים תחת הסדר של בית ספר קולט צריכים להגיע בחופשת הפסח לשיעורי תגבור כשבית הספר אומר להם להגיע להסדר עם המועצה או להגיע עצמאית לבית הספר. לתלמידי המועצה האזורית יש הסדר והם מוסעים באוטובוסים הצהובים של המועצה.

חבר המועצה, ראובן מטמון ” אני לא שולל על הסף את ההצעה אלא שהנתונים שהוצגו אינם מספיקים על מנת להחליט מכיוון ששיעורי תגבור מפוצלים על פי שיעורים. אי אפשר לעשות בשעה שמונה הסעה לשלושה תלמידים שנוסעים לשיעור מתימטיקה ובשעה עשר עוד הסעה לארבעה תלמידים שלמדים היסטוריה וצריך גם להחזיר אותם. צריך לקבל את הלו”ז ואז להביא את זה לדיון. אי אפשר להביא הצעה שבה יש יותר נסתר מגלוי”

יו”ר האופוזיציה, ניר חבקין ” אם יש קבוצה של 25 תלמידים שנוסעים וחוזרים באותן שעות בהחלט אפשר לעשות את זה. המועצה צריכה לבדוק את זה בימים הקרובים”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” דיברתי גם עם מנהל בית הספר וגם עם מנכ”ל המועצה האזורית עמק יזרעאל,דן תנחומא,. במהלך כל חופשת הפסח אין הסעות של המועצה האזורית והתלמידים מגיעים בצורה עצמאית מכל רחבי המועצה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter