באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: איבדו את המטמון

רמת ישי: איבדו את המטמון

חבר המועצה, ראובן מטמון מסיעת הדר בחר להעניק את תמיכתו בישיבת ההזדהות דווקא לעופר בן אליעזר וזאת למגינת ליבו של ראש סיעתו, ניר חבקין שדרש שיחזיר את המנדט לסיעה. מטמון ” אני לא מתמודד שנית ולא קיבלתי כלום”

דרמה בישיבת ההזדהות של מועצת רמת ישי. חבר המועצה ראובן מטמון מסיעת הדר בראשותו של ניר חבקין העביר את תמיכתו לסיעת רמה בראשותו של עופר בן אליעזר ובכך הביא לתמיכתם של שישה חברי מועצה בבן אליעזר. מלבד החלטה זו של מטמון לא היו בישיבה הפתעות מרעישות. חברי סיעת רמה תמכו כמובן במפלגתם כאשר אליהם הצטרפו גם חברי סיעת תנופה דודו גבריאלי וקובי בניתה אשר תמכו בבן אליעזר לכל אורך הקדנציה וסיעתם אינה מתמודדת בבחירות הקרובות. חבר המועצה גיא זקס תמך כמובן בסיעתו ובמועמדותו שלו לראשות המועצה ואילו שני החברים הנוספים בסיעת הדר, שלומי אביטן וניר חבקין עצמו תמכו במועמדותו של יעקב זוהר.

ראובן מטמון
חבקין, נופל עם אחד המועמדים בכל קדנציה

ניר חבקין שהיה כבר מודע למהלכיו של מטמון מזה זמן מה ” בכל קדנציה אני נופל עם חבר אחד. אם ראובן רוצה לתמוך בעופר באופן אישי, זו כמובן זכותו אבל את המנדט הוא קיבל מהסיעה ועליו להחזיר לסיעה מכיוון שהסיעה בחרה לתמוך ביעקב זוהר. הקולות היחידים שהוא הביא בבחירות הם הקולות שלו ושל אשתו. אני חייב להגיד שהזהירו אותי מפניו לפני הבחירות הקודמות ולא הקשבתי אבל אני מאשים רק את עצמי כי אני נותן אמון באנשים”

חבר המועצה, ראובן מטמון אמר בתגובה ” מכיוון שסיעת הדר אינה רצה בבחירות הקרובות פעלתי על פי צו מצפוני, לו המפלגה היתה מתמודדת ברור שהמנדט היה חוזר אליה  אך במצב שנוצר חשתי שזה המעשה הנכון. אני רוצה להדגיש שאני לא רץ לקדנציה נוספת בשום מפלגה, לא קיבלתי כלום, לא חייבים לי כלום ואני לא חייב לאף אחד כלום”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter