באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמי לוי ורשת ויקטורי יתמודדו על רכישת סניף You ביקנעם.

רמי לוי ורשת ויקטורי יתמודדו על רכישת סניף You ביקנעם.

במסגרת המגעים לרכישת סניפי רשת ‘מגה’ והמותג שלה You נודע שרמי לוי, ומנכ”ל ובעלי רשת ‘ויקטורי’, אייל רביד, מקיימים מגעים לפתיחת סניף שלהם ביקנעם במקום הסניף הקיים של רשת You. רמי לוי יגיע  בשבוע הבא לביקור בעיר.

Images_634792495626843817ברשת ‘מגה’ שנקלעה למשבר חריף מנסים בשבועות האחרונים להגיע להסדר על מנת לאפשר את המשך פעילות הרשת, ובימים האחרונים מסתמן שאכן יושג פתרון לאור ההתקדמות במו”מ עם הבנקים. לצד ההליך המשפטי פועלת ‘מגה’ גם בחזית צמצום הפעילות ההפסדית של הרשת וכפועל יוצא מכך  מתקיים מו”מ מתקדם בין יו”ר ‘מגה’, אביגדור קפלן לקונים פוטנציאליים של הרשת. קניית סניפים של הרשת תכניס לקופת ‘מגה’ סכומי כסף שהיא זקוקה להם כמו אוויר לנשימה על מנת להמשיך את פעילותה.

 

סניף ‘מגה’  YOU ביקנעם, נפתח רק לפני שנה, כאשר מנכ”ל מגה מוטי קרן, נענה לבקשתו של אלפסי לפתיחת הסניף ביישוב. בראשית השנה, החלה מחאה של התושבים אשר התאגדו באמצעות קבוצת פייסבוק המנוהלת על ידי גלית נחום, מנהלת שותפה בקול הנשי ורויטל עוזיאל כשבנוסף נפתחה עצומה הקוראת להורדת מחירים ברשתות השיווק ביקנעם עליה חתמו כמעט אלף אנשים.  “מחאת הסופרים” ביישוב הצליחה באופן חלקי והמחירים אכן ירדו לפי סקר שערכה מהמועצה הישראלית לצרכנות.

Images_634792494185089285המו”מ של רשת ‘מגה’ עם ‘רמי לוי’ כולל רכישה של למעלה מעשרה סניפים, וביניהם סניפים בחיפה, בחדרה, בבאר שבע, בנצרת עילית ועוד, וכאמור גם ביקנעם. רשת ‘ויקטורי’ מבקשת להיכנס ליקנעם, ובנוסף גם לראשון לציון, עפולה, כפר סבא וכרמיאל.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי שוחח הבוקר (רביעי) עם רמי לוי, ויצר קשר גם עם אייל רביד. בשיחתו עם רמי לוי אמר אלפסי ללוי שחשוב מאוד שהוא יגיע ליקנעם, ושגם תושבי העיר יוכלו לרכוש מהרשת שלו כאן בתוך היישוב. בנוסף לכך עניין ראש העיר את רמי לוי בהקמת סניף של הרשת שלו בפארק התעשייה ‘מבוא כרמל’ במידה וסניף כזה לא יוקם במקום הסניף של רשת  You , וללא קשר בהקמת מרכז מזון לוגיסטי בפארק התעשייה. רמי לוי אמר לאלפסי שיש מו”מ מתקדם לפתיחת סניף שלו ביקנעם, ושהוא מאוד מעוניין להקים כאן גם מרכז מזון לוגיסטי. ראש העיר ורמי לוי סיכמו שבשבוע הבא יגיע רמי לוי לביקור בעיר שיכלול גם פגישה וישיבת עבודה ביניהם.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “אנו ממשיכים כל הזמן בפעילות אינטנסיבית על מנת להכניס ליישוב שחקן נוסף שיביא לתחרות ולהורדת מחירים לרווחת התושבים. בעבר כבר פניתי אישית למנכ”לי ‘מגה’ ו’שופרסל’, והם נענו לבקשתי והוזלו מחירים של מאות מוצרים, אבל אין זה מספיק. כולי תקווה שהמו”מ יסתיים בחיוב ותושבי העיר לא יצטרכו לכתת רגליהם ליישובים סמוכים אחרים.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter