באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רוקדים עם כוכבים

רוקדים עם כוכבים

רקדני ענף המחול של מתנ”ס יקנעם מסיימים את השנה במופעים מקפיצים ומעוררי חושים
רקדני ענף המחול של מתנ”ס יקנעם קיימו החודש את מופעי סיום השנה של ענף, עם סדרת מופעי ריקוד מרשימים ומושקעים שהתקיימו בהיכל התיאטרון ובנוכחות המשנה לראש העיר ויו”ר הנהלת המתנ”ס, הגב’ לאה פדידה.

המופעים כולם הציגו רפרטואר מרשים של סגנונות ריקוד שונים, ביניהם היפ-הופ, ג’אז מודרני, מחול מן המזרח, בלט קלאסי, ריקודים סלונים ועוד בהנחייתם של המורות למחול וריקוד ליהי דניאל אלימלך, דיקלה שושו, שרית רומבאוט, סאלוס גרינביץ’ ואורטל כהן. בענף המחול של מתנ”ס יקנעם לומדות לאורך השנה כ-500 רקדניות ורקדן אחד.

ההופעות, כאמור, התקיימו בנוכחות קהל צופים רב באולם התיאטרון וכללו אין ספור תלבושות מושקעות, בלווי מוזיקה אשר הוכנה במיוחד לסדרת המופעים. הרקדניות, בסיוע צוות המדריכות, עומלות לאורך כל השנה על טכניקה נכונה, כושר וההיבטים המקצועיים , אשר קיבלו ביטוי במופעים, לעיני ההורים הנרגשים.

“כשאני רוקדת על הבמה, זה לא בא מתוך רצון להרשים, אלא מתוך רצון להביע את עצמי ואת היכולות שלי בעזרת הריקוד. בזכות לימודי הריקוד אני מרגישה שאני מקבלת ערכים טובים לחיים”, סיכמה אחת הרקדניות את סדרת המופעים.

ענף המחול במתנ”ס יקנעם, המוביל את תחום המחול בעיר מזה שנים רבות, פיתח מסגרת מקצוענית הנותנת ביטוי לכל רקדן ורקדנית ומאפשר להם לפתח את כישרונם בתחום זה.

במסגרת הענף פועלים מגוון חוגי ריקוד בסגנונות שונים בהנחייתם של מורים מקצועיים, בעלי תעודת הסמכה וניסיון רב שנים. רקדני הלהקות והמחול משתלבות באופן פעיל ומרכזי באירועי הקהילה ביקנעם עם אין ספור מופעים מושקעים ואיכותיים הפתוחים לקהל הרחב במסגרת הפעילות היישובית בחגים ובמועדים שונים.

לאה פדידה, יו”ר הנהלת המתנ”ס והמשנה לראש העיר, בירכה את הרקדניות והמדריכות על הופעתן המושקעת והמרגשת. “ההתפתחות שעוברות הבנות לאורך השנה היא משמעותית – הן מקצועית והן מבחינה אישית. שיעורי הריקוד והמחול תורמים מאד לביטחון העצמי שלהן ומדהים לראות איזה תהליך הבנות עוברות במהלך השנה. אפשר לראות בבירור איך אט אט הן נפתחות וצועדות בבטחה –  גם בריקוד וגם בשאר תחומי החיים. אני שמחה תמיד לראות את התפתחות הענף במתנ”ס ומאחלת שנדע להמשיך ולהעניק חינוך וחשיפה למחול על גווניו השונים, ברמה גבוהה ומקצועית לכל ילדי יקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter