באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית מוצקין מועמדת לפרס החינוך היישובי של משרד החינוך

קרית מוצקין מועמדת לפרס החינוך היישובי של משרד החינוך

חברי הועדה בביקור בעירחברי הוועדה ביקרו בעיר כדי להתרשם מהישגיה. ראש העיר חיים צורי הביע ביטחון בזכייה: “הפרס כבר שלנו, נשאר לכם רק לחתום על האישור”

הוועדה הארצית לפרס החינוך היישובי של משרד החינוך ביקרה ביום שלישי (29.11.16) בקריית מוצקין, המועמדת לקבלת הפרס היוקרתי. הוועדה באה להתרשם מהעשייה ומהתרומה הערכית-חינוכית  הרחבה של העיריה ומהמנהיגות החינוכית בעיר.
חברי הוועדה עודכנו כי בשלוחת אלון במוצקין הוקם מרכז חינוכי חדש בהשקעה של מיליון שקלים וחצי המשרת את תלמידי התיכון וחטיבות הביניים העירוניות.  כמו כן הוצגו לפניהם הפעילויות החינוכיות המתבצעות על ידי מחלקת הנוער ובמרכז משמעו”ת.
ראש העיר חיים צורי הביע ביטחון בזכיית העיר ואף אמר לחברי הוועדה: ” פרס החינוך היישובי הוא כבר שלנו כי הצוות הנפלא של אנשי החינוך אצלנו הוא נכס שכל רשות הייתה מבקשת לעצמה. אתם צריכים רק לחתום על המכתב המאשר זאת.
פרס החינוך היישובי מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך וביצוע תכניות ותהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם. במסגרת זכייתם בפרס, מוענק לאותן הרשויות פרס כספי בסך 100 אלף ₪ אשר יושקעו בפרויקט חינוכי בתוך הרשות.

הרשויות הזוכות צריכות להצטיין בפעילויות ייחודיות: חינוך למעורבות בקהילה, ביצוע יוזמות חדשניות לקידום למידה משמעותית, ביצוע תוכניות הכלה וקידום הישגים לימודיים וצמצום פערים.
בשנה שעברה זכו בפרס: בנימינה-גבעת עדה, גדרה, ירושלים, כפר ורדים, נצרת ופתח תקווה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter