באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: 230 חתימות בתוך יומיים

קרית טבעון: 230 חתימות בתוך יומיים

מטה המאבק ‘מנהרה או שיהיה רע’ אסף 230 חתימות להתנגדויות שבכוונתו להגיש כנגד בניית כביש 77 במתווה שהומלץ על ידי חברת נתיבי ישראל. יו”ר מטה המאבק אנו קוראים לכל תושבי טבעון לחתום על תצהירי התנגדות”

230  מתושבי טבעון  חתמו בסוף השבוע האחרון על תצהירי התנגדות למתווה חברת ‘נתיבי ישראל’ לכביש 77 ונענו בכך לקריאת מטה הפעולה פורום 77. מבצע ההחתמה יימשך גם בשבוע הקרוב והבא במרכז טבעון בכיכר המועצה בימי חמישי ושישי.

מנהרה או שיהיה רע
החתמת תושבים במרכז טבעון. צילום: מטה המאבק כביש 77

כזכור הוחלט בחברת ‘נתיבי ישראל’ להמליץ לות”ל (ועדה לתשתיות לאומיות) לסלול את כביש 77 שיכלול שלושה נתיבים לכל כיוון פלוס כביש אזורי של נתיב אחד לכל כיוון על תוואי כביש 722 כשהקטע שבין הגשר החקלאי לבין צומת השומרים יהיה משוקע אך לא ממונהר כפי שדורשים במטה המאבק.

עו”ד ישראל הרפז יו”ר פורום כביש 77 כביש 6   מסר כי : ”כביש 77 (6 מזרחי) בקטע שבין יקנעם לרמת ישי קורם עור וגידים. שלוש שנים חלפו מאז התחלנו במאבק על מנהור כביש 77 במיצר  שבין קרית עמל לשדה יעקב . בימים הקרובים תופקד להתנגדויות הציבור חלופה סופית לכביש משוקע (תעלה פתוחה) אותה מקדמת מע”צ.

אנו קוראים לכל תושבי טבעון לחתום על תצהירי התנגדות לתוכנית מע”צ ותמיכה בהצעת פורום 77 למנהרה שיתרונותיה ברורים: מנהרה – מפחיתה את זיהום האוויר – כביש פתוח מזהם ומסרטן, מנהרה מונעת רעש – כביש פתוח רועש. מינהרה – מצמצמת פגיעה בשטחים פתוחים וחקלאיים, מינהרה – אינה פוגעת בנופי מורשת – כביש פתוח פוצע את הנוף”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter