באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: שמחון תומך באריאלי

קרית טבעון: שמחון תומך באריאלי

24 שעות לפני פתיחת הקלפיות הודיע ראש סיעת ‘אני טבעוני’, שמוליק שמחון, על תמיכתו במועמדותו של דודי אריאלי לראשות המועצה וזאת לאחר שנבות הוציא פלאיר שהעלה את חמתו.

ראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי זכה היום לתמיכה לא צפויה במאבקו להשאר על כסא ראש המועצה גם ב-6 בנובמבר כאשר ראש סיעת ‘אני טבעוני’, שמוליק שמחון הצהיר כי הוא תומך בו. בין שמחון שהתמודד אף הוא לראשות המועצה אך נשר בתום הסיבוב הראשון ובין אריאלי, היו במהלך הקדנציה האחרונה לא מעט חילוקי דעות שלעתים אף עלו לטונים צורמים בישיבות המליאה אלא שגם עם נבות אין לשמחון אידיליה ולכן ההערכה היתה כי שמחון ישב על הגדר וימתין לראות מי ינצח בסיבוב השני. אלא שפלאייר שהוציא נבות המראה את סיעת העבודה צבועה בצבע אחד ואת שאר הסיעות צבועות בצבע שני, העלה את חמתו של שמחון.

שמוליק שמחון
שמוליק שמחון, תומך באריאלי.

תמיכתו של שמחון מהווה אמנם עידוד מוראלי לאריאלי אך הדבר לא מבטיח לו את ראשות המועצה ואפילו לא קואליציה יציבה באם יבחר שכן כידוע יש הבדל בין מה שקורה לפני הבחירות למה שקורה לאחריהן. מאותה הסיבה גם לא נסתם הגולל על סיכוייו של נבות.

שמוליק שמחון: “בשבועיים האחרונים סירבתי להגיד במי אני תומך וכך אמרתי לכל מי ששאל אותי. שתיים מהתומכות הגדולות שלי אפילו עברו לתמוך באלון ואני אמרתי שזו לא דיקטטורה וכל אחד יפעל לפי צו מצפונו אבל הפלאייר הזה מצייר תמונה כאילו אני עם אלון ועל זה לא יכולתי לשתוק”.

שמחון כאמור לא שתק ופרסם בעמוד הפייסבוק שלו הודעה הקוראת לבוחריו להצביע עבור אריאלי “לאור ניתוח תוצאות הבחירות ושיחות ארוכות שניהלתי עם דוד אריאלי, אלון נבות וראשי הסיעות האחרות, ולאור ניסיוני והיכרותי עם שני המועמדים, אני סבור כי בנסיבות שנוצרו, דוד אריאלי הוא המועמד שמסוגל להרכיב קואליציה יציבה ולהנהיג את המועצה.
כמו כן, התרשמתי כי דוד אריאלי נכון לממש חלקים מרכזיים מתוכניתנו לטבעון טובה יותר. לכן אני ממליץ לכל בוחריי ותומכיי ולכלל תושבי הקריה, לבוא ולהצביע עבור דוד אריאלי בסיבוב השני של הבחירות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter