באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: שופץ מועדון פיש

קרית טבעון: שופץ מועדון פיש

המועצה שיפצה את מועדון פיש בעלות של 50 אלף ₪ בעזרתה של האדריכלית מירי חכם-בן צבי. מנהלת תחום הנוער,לימור גרימן ” החלטנו על המהלך בסוף הקיץ שעבר ואנחנו מאד מרוצים מהתוצאה.”

מועדון פיש של רשת המתנ”סים בקריה  זכה לאחרונה לשדרוג  אדיר. המקום שסבל ממספר ליקויים ברבות השנים, קיבל לפני מספר חודשים מהמועצה תקציב של כ-50 אלף שקלים וזכה לשיפוץ משמעותי.  בעזרת אנשי מקצוע, מעצבת פנים תושבת הקריה ,מירי חכם בן-צבי, ועובדי המתנ”ס  המקום הפך  לפנינה אמתית, אשר משרתת את אגף הנוער של רשת המתנ”סים בקרית טבעון.

מועדון הנוער של רשת המתנ”סים משרת את הנוער בקריה ומספק פעילות קבועה התואמת את צרכיהם של צעירים מכיתה ז’ – י’. בנוסף, פועל במקום פרויקט המד”צים  אשר

מועדון נוער
מועדון פיש לאחר השיפוץ. צילום: דוברות מועצת קרית טבעון

מכשיר צעירים להיות מדריכים, קבוצה העוסקת בהעצמה של בנות ובמקום פועלת גם מועצת הנוער. את תחום הנוער היישובי מנהלת בשלוש שנים האחרונות ובכישרון רב לימור גרימן והמקום פתוח מידי יום בין השעות- 17:00 – 22:00 כמועדון נוער לכל דבר עם משחקים, טלוויזיה, מפגשים וכד’.

גרימן: “המקום מדהים, יפה צעיר ונעים וכך גם אני מתרשמת מהתגובות של בני הנוער המגיעים למקום. הם מאד מעריכים ומפרגנים וזה ממש נעים לשמוע.  הם רואים שיש במועצה אנשים שקשובים לצרכים שלהם ודואגים לספק להם מקום שמתאים לאופי ולגיל שלהם. החלטנו על המהלך בסוף הקיץ שעבר ואנחנו מאד מרוצים מהתוצאה. תודה לצוות העובדים המסור של המתנ”ס שבידי הזהב שלהם הפכו את החלום למציאות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter