באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: רחוב דבורה הנביאה יכנס לתכנון

קרית טבעון: רחוב דבורה הנביאה יכנס לתכנון

רחוב דבורה הנביאה הנמצא בקרית חרושת ייצא לתכנון לפני סלילה בעלות של 125 אלף ₪. מהנדס המועצה: “ביקשנו כבר הצעות מחיר לביצוע תכנון פיזי ותנועתי של הרחוב. הסכום הזה כולל תכנון של ניקוזים וכל מה שצריך”. 

בישיבת המליאה שנערכה השבוע בקרית טבעון הוחלט על תכנון רחוב דבורה הנביאה הנמצא בקרית חרושת בסכום של 125 אלף ₪ וזאת לאחר שכבר ביוני 2013 הגיעה המועצה להסכמות עם התושבים. לגבי חיוב בעלים במקום. על פי המתווה שהוצע  חיוב הבעלים יחול אך ורק על סלילת המדרכה שכן אין כלל אפשרות חוקית לחייב את התושבים בהיטלים על קרצוף וריבוד הכביש מכיוון שהכביש עצמו לא יורחב. המדרכה עצמה תסלל בצד אחד בלבד של הרחוב כשבצידו השני ימוקמו חניות וזאת מכיוון שרוחב  הרחוב אינו מאפשר סלילת שתי מדרכות. מדובר בקטע של 360 מטרים בעלות של 625 ₪ למטר אורך.

קרית חרושת
רחוב דבורה הנביאה, יכנס לתכנון.

חבר המועצה שמוליק שמחון: “הרחוב הזה נראה כמו רחוב בעזה וזקוק לשיפוץ כולל. יש שם בעיה שהמשפחות ברחוב סובלות מהצפות בחורף וזה לא מקום שצריך פלסטר, צריך עבודה רצינית בכל הרחוב”

מהנדס המועצה, מריוס ראפ: “ביקשנו כבר הצעות מחיר לביצוע תכנון פיזי ותנועתי של הרחוב. הסכום הזה כולל תכנון של ניקוזים וכל מה שצריך”

ראש המועצה, דוד אריאלי אמר בתגובה: “למעשה זה פרויקט שמאוד דומה בשיטת העבודה שלו לפרויקט שעשינו ברחוב נרקיסים. עירבנו בנושא את משרד התחבורה וזה עלה מאוד יפה ואחת המטרות שלי בהכנסת מעורבות של משרד התחבורה היא להקטין את ההשתתפות של התושבים. 125 אלף ₪ לתכנון משמעם שמדובר בפרויקט גדול. משרד התחבורה לא שש להכנס לרחובות מהסוג הזה שלא על פי הקריטריונים אבל הצלחנו לשכנע אותם על בסיס קיומם של מוסדות חינוך סמוכים שכן צריך לשפץ את הרחוב”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter