באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: צעד נוסף בדרך לתכנית אב-מתאר

קרית טבעון: צעד נוסף בדרך לתכנית אב-מתאר

נבחר משרד אדריכלים אשר יתכנן את תכנית המתאר של קרית טבעון. ראש המועצה דוד אריאלי “חשוב לי, כראש מועצה, לא לשקוע בשוטף ולהשקיע מחשבה רבה כיצד תראה טבעון בעשרות השנים הבאות”

משרד יעד אדריכלים ומתכנני ערים נבחר לפני מספר ימים להוביל את תכנית האב היישובית לקרית טבעון. לאחר תהליך ארוך ומאומץ, אשר הושקעה בו מחשבה רבה, נבחר המשרד המתאים ביותר   לתכנון תוכנית אב-מתאר לקרית טבעון. יש לציין כי לנקודת הגמר הגיעו שלושה משרדים מהמובילים בתחום ותהליך הבחירה לווה על ידי וועדת היגוי בה השתתפו אנשי מקצוע בני היישוב. הצוות עתיד להמשיך וללוות  את  התהליך.

תכנית מתאר
דודי אריאלי “חשוב לי לא לשקוע בשוטף”

חברת  “יעד אדריכלים ומתכנני ערים ונוף בע”מ ” נוסדה ב-1976  ומונה כיום צוות של כ- 20 עובדים. הצוות מנוסה ומוביל תכנון פרויקטים רב תחומיים, תוך שילוב יצירתי בין תחומי ההתמחות השונים של החברה. החברה מובילה בתחום התכנון המתארי, בעלת מוניטין ברמה ארצית והתנסות בכל רמות התכנון.

מהנדס המועצה מריוס ראפ: “העבודה המשמעותית מתחילה כעת ואנו מצפים לעבודה המשותפת עם אנשי המשרד”

ראש המועצה, דוד אריאלי: “חשוב לי, כראש מועצה לא לשקוע בשוטף ולהשקיע מחשבה רבה כיצד תראה טבעון בעשרות השנים הבאות. טבעון בעיניי היא מקום נדיר ביופיו, רווי בטבע, הון אנושי משובח ואיכותי וכך הוא צריך להישאר. ישוב בעל צביון כפרי מובהק שיש בו פיתוח בר קיימא וחום קהילתי, השקעה אישית באדם ובתושב. אני מאמין כי במסגרת תכנית האב נדע ליישם את החזון הזה ולשמור על האופי המיוחד של טבעון. אני רוצה להודות לוועדת ההיגוי ולאייל בן דוד על הסיוע הרב בתהליך בנית תכנית אב חזונית לקרית טבעון”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter