באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: צואה מפוזרת ברחבי פארק הקטר אבל לא יוקמו שירותים

קרית טבעון: צואה מפוזרת ברחבי פארק הקטר אבל לא יוקמו שירותים

צואה מפוזרת ברחבי פארק הקטר אך ראש המועצה , דוד אריאלי מעדיף שלא להקים שירותים בפארק בגלל ההתנסות הלא טובה עם שירותים ציבוריים בקריה. גן גיגי בקרית חרושת יעבור שדרוג.

בישיבת המליאה שנערכה ביום ראשון העלו חברי המועצה שמוליק שמחון ועמית אבני הצעה להתקין שירותים ציבוריים בפארק הקטר הנמצא בקרית חרושת. פארק הקטר הנמצא בסמוך לנחל הקישון, הוא אחד הפארקים הגדולים בקרית טבעון אך היעדר שירותים גורם לכך שרבים מהמבקרים עושים את צרכיהם בין השיחים ובכך מכערים את הפארק עם צואתם ועקבות נייר טואלט הפזורים במקום.

שמחון” אפשר לעשות מפארק הקטר מקום מדהים שיתן מגוון שירותים ופעילויות למבקרים אבל התחזוקה שם לא טובה ולא רק בנושא שירותים אלא גם תאורה ודברים נוספים. בכל הפארקים בטבעון יש שירותים ודווקא בפארק הזה שמגיעות אליו הרבה משפחות בשבתות ויש בו פעילויות של בתי ספר אין שירותים והשטח עצמו הפך למחראה”

צואה מפוזרת בפארק
פארק הקטר. שביל גלילי נייר הטואלט

חבר המועצה אבי בן יוסף, תושב קרית חרושת ” אני שמח שסוף סוף העלו את קרית חרושת על שולחן המועצה אבל למרות שההצעה לסדר היא רלבנטית היא בטח ובטח לא בראש סדר העדיפויות של השכונה. יש בשכונה בעיה של תשתיות, מחסור בגני משחקים ועוד הרבה דברים ולהביא את זה למליאה כי זה שייך לשכונה, יש בזה לדעתי טעם לפגם. הייתי מקבל את ההצעה אם היתה מוגשת רשימה של כל הבעיות בשכונה שבהן גם העניין הזה. עדיף להעלות תוכנית כוללת לקרית חרושת”

חבר המועצה, עמית אבני ” אנחנו מעלים במליאה עניינים נקודתיים. העלנו את זה בדיוק כמו שאנחנו מעלים נקודות הקשורות לשכונות האחרות בטבעון. גם אם הפארק יושב בקרית חרושת זו בעיה של כלל הישוב כי אנחנו רוצים לעודד תושבים להגיע לפארקים שלנו ולא לפארקים מחוץ לישוב. אני הלכתי לפארק ורואים את הצואה וניירות הטואלט, זה מאוד בולט ואלה הפנים של טבעון ולא רק של קרית חרושת”

חבר המועצה, מנחם גילה ” יש בקרית חרושת את גן גיגי אשר מנציח חייל ומצבו לא מכבד אותנו ולא מכבד את החייל שהוא מנציח. אם כבר העלנו את קרית חרושת, אני מבקש לעשות משהו בנושא”

ראש המועצה, דוד אריאלי ” גן גיגי נמצא בתוכניות לשיקום בסכום של אלפי מאות שקלים ואני מקווה שזה יובא לאישור בתחילת נובמבר או בדצמבר”. לגבי פארק הקטר אמר אריאלי ” הפארק ינוקה . בנושא של שירותים ציבוריים יש נטייה לאמר באופן אוטומטי כן אבל אנחנו מעדיפים לנקות מאשר להקים שירותים כי יש לנו התנסות לא טובה עם מה שקורה בזייד כי הם מהווים מטרד ולא שירות לציבור”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter