באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: צהרונים לכל השנה

קרית טבעון: צהרונים לכל השנה

מספר שיא של נרשמים לתכנית החדשה של צהרוני הגנים ברשת המתנ”סים בקרית טבעון אשר יפעלו במשך 11 וחצי חודשים, כשהשנה יישארו כל הילדים בגן בו הם לומדים או בגן הצמוד לו. מנהלת תחום הגיל הרך, לירון רון: “כילידה ותושבת קרית טבעון, אני שמחה מאד לעבוד במערכת החינוך ביישוב”.

במסגרת התכנית החדשה של רשת המתנ”סים בשיתוף הרשות המקומית נרשמו לצהרונים 177 ילדים כששמונה צהרונים נמצאים בגנים, ואחד בבית הספר נרקיסים. מדובר במספר מרשים של ילדים אשר בתום יום הלימודים יישארו  בגן האם בו הם לומדים או בגן השוכן בצמוד לו. הילדים יזכו לארוחת צהרים וכן לפעילות עשירה ומגוונת במהלך השעות בהם ישהו בצהרונים. הצהרונים יפעלו אחד עשר וחצי חודשים, עד ה-15 באוגוסט ובתוספת של כ-12 ימים נוספים במהלך החגים: סוכות, חנוכה, פסח.

צהרונים
לירון רון. צילום: דוברות קרית טבעון.

בנוסף, נבחרה מנהלת חדשה לתחום הגיל הרך ברשת המתנ”סים בקרית טבעון –  לירון רון, אשר אחראית בין השאר,  גם על תחום הצהרונים ביישוב ועל מעון חומד. לירון היא בעלת תואר ראשון בחינוך, הדרכת הורים קבוצתיים ופרטניים והיא בעלת ניסיון רב בתחום החינוך: הגיל הרך, ילדים ונוער.

מנהל רשת המתנ”סים, דרור גרינבלום: “תכנית הצהרונים החדשה שבבסיסה: שנת פעילות כמעט מלאה, ביטול ההסעות ומאמץ גדול לחלוקה גילאית ככל שניתן, יוצאת לדרך. אגף הגיל הרך של רשת המתנ”סים בנה את התוכנית בשיתוף עם ועדת היגוי לה היו שותפים חברות הנהלת המתנ”ס, קבוצת הורים ומדור גני ילדים במועצה. מחשבה רבה ומאמץ רב הושקעו בבניית התכנית  ולשמחתנו ההיענות רבה ומרשימה. מטרת התכנית העא לתת מענה לצרכי ההורים ואנו מקוים שכך יהיה.

לירון רון: “כילידה ותושבת קרית טבעון, אני שמחה מאד לעבוד במערכת החינוך ביישוב. תחום החינוך הוא מאד משמעותי עבורי ואני מאמינה שאעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגורמים בתחום, לצד מתן מענה לצרכים של הילדים וההורים במסגרות החינוך השונות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter