באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: פרשו בשיא

קרית טבעון: פרשו בשיא

ראשי ועד קרית חרושת בחרו לפרוש מהועד שהוקם ביוזמתם בשל חילוקי דעות עם חלק מחברי הועד האחרים. רענן קרקליס: “היה ברור לי שאנשים מסוימים ינסו להכשיל את הועד ובדיוק אותם אנשים הם אלה שאכן הכשילו אותו”

ראשי ועד קרית חרושת פרשו מפעילות לאחר חילוקי דעות קשים שהתגלעו בין חברי הועד. המחלוקת העיקרית נגעה לצעדים שעל הועד לנקוט לאחר שראש המועצה, דוד אריאלי סירב להכיר בו, כפי שפורסם לראשונה באתר YCOM.

קרית חרושת
רענן קרקליס בכנס התושבים שבחר את הועד.

יוזם הקמת הועד, רענן קרקליס  דרש לפנות אל בית המשפט על מנת שיחייב את אריאלי לדון עם הועד בכל הנושאים הנוגעים לקרית חרושת ואילו חלק מחברי ועד אחרים טענו כי אינם רוצים לפנות אל בית המשפט. אי לכך החליטו קרקליס ולוי לפרוש מהועד אשר נבחר ביוזמתם רק לפני פחות מחודש וזאת מכיוון שללא פניה לבית המשפט אין לועד אפשרות ממשית לפעול.  קרקליס בחר להודיע על הפרישה בהודעת פייסבוק קצרה: “בימים האחרונים התגלו חילוקי דעות עמוקים ביני ובין חלק מחברי הועד האחרים באשר לדרך בה צריך להעשות המאבק במועצה והעומד בראשה. הנסיון והזילזול המתמשך בתושבים ואי הכרה בועד שנבחר הובילו אותי למסקנה שיש להחריף את המאבק נגד המועצה והעומד בראשה דרך בית המשפט עמדה שנוגדת את דעת חלק מחברי הועד. אין לי כל כוונה ורצון להתעמת גם עם חברי הועד . לאור דברים אלו החלטתי לפרוש ולתת “לחכמים” ממני ליצג אתכם”.

רענן קרקליס אמר לכתב YCOM: “היה ברור לי שאנשים מסוימים ינסו להכשיל את הועד ובדיוק אותם אנשים הם אלה שאכן הכשילו אותו. אלו אנשים שמזוהים בשכונה כתומכיו של אריאלי ולדעתי הם הגיעו מראש על מנת להכשיל את היוזמה, אם כי אינני יכול להגיד שאריאלי הוא זה שעומד מאחוריהם. אני ונעמה נמשיך להאבק כאנשים פרטיים וכבר בזמן הקרוב אני אפנה אל בית המשפט בעניינים שונים הנוגעים לשכונה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter