באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: פרס החינוך המחוזי לחווה החקלאית

קרית טבעון: פרס החינוך המחוזי לחווה החקלאית

החווה החקלאית שבקרית עמל זכתה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך. מנהלת המחוז: “החווה החקלאית מהווה שדה וכר ניסויים חינוכיים וסביבתיים מרשימים המעוררים בקרב התלמידים את האהבה לאדמה ולאדם”

מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך רחל מתוקי, שלחה השבוע מכתב למנהל  מחלקת החינוך במועצה המקומית יאיר אודם ובו היא מודיעה לרשות, כי ועדת הפרס בחרה להעניק את פרס החינוך של מחוז חיפה לשנה”ל תשע”ד לחווה החקלאית בקרית טבעון.

פרס חינוך מחוזי
החווה החקלאית בקרית עמל. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

במכתבה כתבה מתוקי: “הוועדה מצאה אתכם ראויים לפרס בזכות העושר והמגוון החינוכי והסביבתי שהנכם מעניקים בחווה המרשימה לתלמידי בתי הספר הבאים בקורתכם. החינוך לקיימות, העשייה המיטבית בתחומי החקלאות, בוטניקה, טבע וסביבה  מאפשרים לתלמידים לחוות למידה משמעותית המשלימה בצורה הרמונית את הלמידה העיונית בכיתות. החווה החקלאית מהווה שדה וכר ניסויים חינוכיים וסביבתיים מרשימים המעוררים בקרב התלמידים את האהבה לאדמה ולאדם”. עוד ציינה מתוקי כי החווה זוכה להערכה ולמוניטין בקרב הקהילה  וכן הדגישה את איכות הקשר עם הרשות המקומית ועם משרד החינוך, אשר יחד תורמים רבות לקידומה.

ראש המועצה דוד אריאלי: “אני גאה בעשייה החינוכית המתקיימת ביישוב, השקענו משאבים רבים במערכת החינוך היישובית וזו שמחה גדולה לגלות, כל פעם מחדש, שיש ברכה בעמלנו”.

מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם: “זה כבוד גדול לקרית טבעון בכלל ולמערכת החינוך בפרט. הזכייה הזו מצטרף לשרשרת הזכיות וההתקדמות הנפלאה של מערכת החינוך ביישוב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter